Wpis z mikrobloga

Znów przesuwam dziewczyny na badoo mając głupią nadzieję że może coś się zmieni. Nic się nie zmieni i nie wiem po co to robię. Przecież to nie ma sensu. Słucham jak to kuzyni normicy kilka lat starsi ode mnie zarabiają już po kilkanaście tysięcy złotych i mają piękne kobiety z którymi latają do Chorwacji czy Grecji. W tym czasie bezrobotny ja szukam pracy która będzie wynosi chociaż 2 najniższe pensje i brak perspektyw na takie życie jakie mają oni. Oni są od brata mojego ojca i nie są tacy brzydcy, brat mojego ojca czyli mój wujek był lubiany i zawsze dobrze zarabial. Teraz ma swój dom i nowy samochód a mój ojciec kupił sobie małe mieszkanie mając ponad 50 lat. Oni wychowywali się w normalnej rodzinie a ja patoli z matką. Pamiętajcie panowie że wygląd i przeszłość nie ma znaczenia!
#przegryw #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #depresja
  • 23
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz nigdy nie jest łatwo i nie będzie. Dasz sobie radę na 100% pewnie jesteś młody, masz kupę życia przed sobą, nigdy nie wiadomo co się przytrafi. Nie ma co tracić czasu na negatywne emocje. Ja tam trzymam za ciebie kciuki bracie. To chwilowy kryzys, do przetrwania, jesteś pewnie zajebistym gościem tylko akurat jeszcze jesteś na dole sinusoidy, daj sobie czas a wypłyniesz na górę.
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz spoko! daj znać jak tam u ciebie za jakiś czas, jak nie zapomnisz. Przeglądałem z grubsza co tam pisałeś wcześniej , bo się zmartwiłem że może bardzo źle z tobą. Zdecydowanie chwilowy kryzys masz :D Jeżeli byś mnie spytał co tam myślę to uważam że nie ma sensu tracić czasu na #!$%@?ę z roksy, stać cię na więcej bracie. Z Bogiem! Cokolwiek myślisz o jego istnieniu tam sobie.
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz jak tam uważasz w tym zakresie. Ja też miewałem chwile w młodości że bym wyruchał wszystko co nie zdąży #!$%@?ć na drzewo, ale zawsze sobie tłumaczyłem że jestem jednak człowiekiem o rozbuchałym ego i szmaciaki na mnie nie zasługują. :D
  • Odpowiedz
nie ma sensu tracić czasu na #!$%@?ę z roksy


@Kraciacho: Uważam, że kobietom które potrafią same o siebie zadbać należy się więcej szacunku niż dziewiczym, kleronacjonalistkom, które oczekują od mężczyzn służenia.
  • Odpowiedz