Wpis z mikrobloga

Mam rację czy nie ? Facet nie może być kobietą, a kobieta facetem. Istnieje zaburzenie w mózgu Dysforia Płciowa( raz na około 50000 urodzeń ) powodujące, że osoba od urodzenia cierpi "bo urodziła się w złym ciele". I tu my jako ludzie tolerancyjni udajemy, wspieramy ją nawet bez udawania traktując taką osobę tak jak chciała by być traktowana kiedy ona upodobni się do płci w jakiej się czuje.

CAŁA RESZTA z nie binarnością milionem płci i wmawianiu i wkręcaniu młodym ludziom, że możesz być kim chcesz to fetyszyzacja i żerowanie na tym, że młody człowiek nie ma punktu odniesienia i jakoś nie słychać, żeby LGBTQ+ mówiło, że zabieg ucięcia pindola i przerobienia go na pieroga to chyba najniebezpieczniejszy zabieg medycyny estetycznej. Dziękuje dobranoc.

Zachęcam do obserwowania #dropthet :)

#bekazlewactwa #4konserwy #teczowepaski #dropthet
rifraw - Mam rację czy nie ? Facet nie może być kobietą, a kobieta facetem. Istnieje ...

źródło: comment_1600521458h0vAAGH5c89zLfYkNX6EOZ.jpg

Pobierz
  • 12
@Morskipas: Bo tu chodzi o transgenderyzm i queer .ten plus to ja sam nawet nie wiem co to. W T nie chodziło o osoby z dysforią płciową bo ich jest baaardzo mało. A raczej właśnie o całe gender gdzie chodziło o to, że możesz czuć się kim chcesz kiedy chcesz ubierając się jak chcesz i każdy ma to szanowac i o promowanie "zmiany płci".
@rozpendzonyjerz: Ciekawe jak duża jest skala gdzie ludzie na własną rekę zdobywają hormony i się bawią w zmiane płci co może się skonczyć ciężkimi powikłaniami dla organizmu . Ale zakładam, że duża bo jak ostatnio jakiś neuropek mnie wyzwał do pokazania danych to znalazłem, że chyba przez około 10 czy nawet 5 lat w jednej poradni zmiany płci w anglii liczba osób ją odwiedzająca zwiększyła się 20 - 25 razy.A z