Wpis z mikrobloga

@Romoro: no właśnie chciałbym nie trzymać pudeł, które niepotrzebnie zajmują miejsce, a do niczego nie służą. Opakowanie na ten kartridż mogłoby mieć wielkość karty kredytowej co najwyżej.
  • Odpowiedz
@Romoro: Jest sporo miejsca, w którym można upchnąć instrukcję. Kiedyś cos takiego czytało się do poduszki, a teraz ściągnij sobie pdfa i wydrukuj albo przejdź nudny tutorial.
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie ze jesteś takim producentem gier. Czy chciałbyś żeby pudełko z twoja gra miało na polce wymiary odpowiadające temu kartridżowi czyli podobne do pudełka zapałek? No chyba niezbyt.
  • Odpowiedz
@Goryptic przecież takie puste pudelka sa cala obecna generacje bez roznicy na jaka konsole dana gra wychodzi. Nie mam switcha, ale mam ps4 i nie pamietam kiedy widzialem jakas ulotkę w srodku
  • Odpowiedz
@Goryptic przecież takie puste pudelka sa cala obecna generacje bez roznicy na jaka konsole dana gra wychodzi. Nie mam switcha, ale mam ps4 i nie pamietam kiedy widzialem jakas ulotkę w srodku


Teraz sobie zdałem sprawe, że ostatnią grę pudełkową na pc kupiłem jakoś z 10lat temu (,)
  • Odpowiedz
@Romoro: no właśnie chciałbym nie trzymać pudeł, które niepotrzebnie zajmują miejsce, a do niczego nie służą. Opakowanie na ten kartridż mogłoby mieć wielkość karty kredytowej co najwyżej.


@Goryptic: Mogło by, ale wtedy by się gorzej sprzedawało. Wiec wolą robić większe pudełka, proste.
  • Odpowiedz