Wpis z mikrobloga

@Dziki_Nomad czepiasz się, ale tak wygląda życie po prostu i to takie normalne. Na insta czy na tvnie się tego nie zobaczy. To jest prawdziwie polskie zdjęcie i nie ma się czego wstydzić.
  • Odpowiedz
Typ na 100 ma lepsze życie od ciebie xD ma żonę dom auto jest szczęśliwy

@DITJU_FTP: tak jakby zrobienie dzieciaka jakiejś karynie i mieszkanie w zapadłej dziurze do której trzeba dojeżdżać matizem było gwarantem szczęścia xDDD komfort życia porównywalny z piwniczakami z wykopu
  • Odpowiedz
@advert: Trzeba też dodać, że biorąc pod uwagę polski rynek pracy i to, że jest to pewnie jakieś zadupie to gościu na 90% zarabia na to wszytko jeżdżąc tirem po europie i jest w domu raz na miesiąc xD.
  • Odpowiedz
@advert: Gwarantem szczęścia jest mieszkać dużym mieście w mieszkanku małym jak klatka. Być wolnym i co tydzień po nadgodzinach w korpo iść na miasto #!$%@?ć drinki na barze. Widzę za dużo się naoglądali TV i #!$%@? w głowie. Przecież poliak to śmieć i burak ale ja to jestem #!$%@? ekskluzywny i wyrafinowany.
  • Odpowiedz
Gwarantem szczęścia jest


@hanma: nie, nic nie jest gwarantem szczęścia. dlatego tak bardzo z dupy był komentarz, do którego się odnosiłem, a w którym autor twierdził, że ten ulaniec ze zdjęcia na pewno jest szczęśliwy, bo ma żonę, auto, dom.
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad: boże, takie zwykłe, przeciętne życie mnie obrzydza, jestem raczej z biednej rodziny, ale zawsze gardziłem biedą i ludźmi bez dużych ambicji, facet wygląda jak pracownik magazynu a kobieta również nie wygląda jak lekarz czy prawnik, gdyby nie udało mi się osiągnąć nic poza klasą średnią to pewnie bym się zabił
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Dokładnie widać dom jeszcze świeży a to kosztuje jeszcze w jego wieku postawić to też wyczyn. Matiz ekonomiczny jak jeździ to nie musi zmieniać jak ma jeszcze tynki do zrobienia to kasa potrzebna. Dziecku basen kupił wlał wody ze studni ważne że się cieszy a cała rodzina dobrze się bawi
  • Odpowiedz