Wpis z mikrobloga

Cześć, zastanawiam się nad kupnem robota odkurzającego Xiaiomi mija G1. Głównie ze względu na cenę oczywiście, ponieważ interesuje mnie sprzęt do max 800 zł.
Czy ktoś z was miał do czynienia z tym robotem? Jest to stosunkowo nowa pozycja i nie ma o nim wiele recenzji, a te które znalazłem są w wiekszosci po rosyjsku :)
#itemyzchin #chinskiecuda #roborock #xiaomi
  • 4
@Pobul najważniejsza rzecz jest taka że nie ma tego czujnika laserowego na górze i wjeżdża w o wiele więcej rzeczy niż Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro. Jest na YT porównanie jak jeździ jeden i drugi. Też się zastanawiałem nad tym G1 ale ostatecznie odpuściłem bo nie chcę mieć wszystkich rzeczy w mieszkaniu poobijanych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pobul: nie. Szukaj tego pierwszej generacji, z czujnikiem laserowym ale najprostszego, bez mopowania, koło 1000 normalnie chodzi a trzeba polować na promo okazję jakąs

Różnica jest taka, że ten z czujnikiem mapuje sensownie i odkurza całe pomieszczenie, miejsce przy miejscu, idealnie. A ten bez czujnika - jeździ jak popadnie, jak mucha krążącą pod zyrandole, 10x jeździ w tym samym miejscu, a inne w ogóle pominie, 10x się zgubi, itd.