Wpis z mikrobloga

wreszcie znalazłem wersję UK, kończę drugi sezon, wersja US, która mi się podała nawet, nie ma do tej wersji startu
opis:

"Serial produkcji BBC. Główny bohater Sam Tyler jest detektywem w roku 2006. W wyniku wypadku budzi się w roku 1973, gdzie spotyka się ze sprawą zabójcy, którą prowadził w 2006. Pragnąc rozwiązać zagadkę seryjnego mordercy musi dostosować się do ograniczeń lat siedemdziesiątych i braku metod śledczych z XXI wieku. Czy Sam jest w śpiączce, oszalał, czy może podróżuje w czasie? Wszystko zostaje wyjaśnione w ostatnim odcinku II sezonu. Bardzo oryginalna fabuła, świetny klimat lat '70, niesamowita muzyka, dobry humor i cudowny brytyjski akcent"

no i jest sequel którego już pomału szukam "Ashes to Ashes"

#lifeonmars #seriale #serialebrytyjskie
Pobierz nightrain - wreszcie znalazłem wersję UK, kończę drugi sezon, wersja US, która mi się...
źródło: comment_1600460086m4afamYWV4xz8GLDqhiuwa.jpg
  • 7
@Victor_Manzon: widziałem tylko tę wersję us, kilka odcinków żywcem skopiowanych, jak ten co kradli sprzęt rtv no i wiadomo, pierwszy, bo jakoś to się musiało zacząć i kilka chyba też, ale w ogóle, amerykanie zrobili remake po roku, tak samo było z brodchurch, tylko tam nawet wzięli tego samego aktora i wykonali te same ujęcia, boję się co zrobią z utopią