Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: Jak przylatujesz nie, przy wylocie z Turcji też nie. I tak teoretycznie obcokrajowcy go nie potrzebują w praktyce jak lecisz gdzies w turcji krajowym lotem albo jedziesz autobusem to potrzebujesz. Ale jesli tylko wypad do Stambulu to luz
@Kapitalis:
@Kapitalis: Wróciłem do Polski 2 tygodnie temu bo ogólnie teraz bardziej mieszkam w Polsce (Turcja się stacza niestety :D ) i nie wiem na 100 procent jak teraz to wygląda bo tam sie non stop cos zmienia i ostatnio wrocili do paru ograniczen ale zabytki, knajpy itd dzialaja. Z tym, że tam na ulicy widac epidemie musisz nosić maseczkę cały czas, wszedzie dezynefkcja itd ;) nie jak u nas
Tam mieszka 20 milionów ludzi i jest sporo zachorowań- oficjalne dane nie mówią niestety prawdy bo np w Ankarze i na południowym wschodzie znowu są przepełnione szpitale. Stąd wracają ograniczenia
@Olbor: Dziękuję za informacje mirku. Zniechęciły mnie te maski. W punktach usługowych czy zabytkach ok, ale na zewnątrz nie zdzierżę. Nie ma naprawdę już czego zwiedzać teraz