Wpis z mikrobloga

Jak tam mirki co grają w #fallguys się podoba? Bo patrzę to koncept gry super, ale jednak jak nie będzie szybko jakichś nowych map, albo najlepiej opcji, żeby ludzie sami tworzyli to gra chyba dość szybko się znudzi

I drugie pytanie, bo trochę cebula, a 70zł trochę dużo ta z taką gierkę, a widzę, że na allegro są konta po 20 kilka zł więc ludzie kupują pewnie z Rosji/Turcji i sprzedają. I tu pytanie jak można by tą gierkę kupić w takiej cenie? Można prosić jakiś poradnik. Czy jak kupię np. z nowego konta na region turecki to potem za każdym razem będę musiał grać z vpnem czy nie? I jak duża szansa na bana?
Czy to są kody z jakiegoś plati.ru ?
#steam #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
a widzę, że na allegro są konta po 20 kilka zł więc ludzie kupują pewnie z Rosji/Turcji i sprzedają.


@Mysciak: Takie konto możesz stracić w każdej chwili, więc kupowanie na nim dodatkowych gier jest głupie. Kup za to 70 zł, pograj godzinę i zdecyduj, najwyżej zwrócisz.
  • Odpowiedz
@Mysciak: Kupowanie kont jest ryzykowne. Jeśli nie dostajesz dostępu do oryginalnego konta pocztowego na które założone zostało konto Steam to ryzykujesz, że w przyszłości możesz całkowicie utracić do niego dostęp.
  • Odpowiedz
@Mysciak: Nie pomogę bo się nigdy w to nie bawiłem ale poważnie, jeżeli chcesz sobie w to spoko pograć to lepiej dać całość i mieć spokój bez strachu o to że zaraz konto zostanie przekazane komuś innemu.
  • Odpowiedz
@Mysciak: To zależy od typu locka. Może być blokada na aktywację (czyli po aktywowaniu gry poprzez tunel i przełączeniu się na PL będzie działać) lub też może być blokada na granie (musisz mieć aktywny tunel do regionu aktywacji by się odpaliła - z tego co pamiętam była ona zwykle usuwana po 3 m-cach).
  • Odpowiedz
@Mysciak: To gra w ciemno. Kupując klucz nie masz pojęcia z której paczki pochodzi dopóki nie aktywujesz. I nie masz też pewności, że kolejny zakupiony (w tym samym miejscu) klucz będzie pochodzić z tej samej.

Weź pod uwagę, że tam jest mowa o "Steam gift". Tego na 99% nie aktywujesz u nas z uwagi na różnicę ceny między regionami. Musiałbyś na chwilę "wyjechać za granicę".

To na zdjęciu to "prawdziwy" gift,
LITWIN - @Mysciak: To gra w ciemno. Kupując klucz nie masz pojęcia z której paczki po...

źródło: comment_1600429026OtcvQGTxbI0DHknFDZay1D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mysciak: Dobry tydzień temu doładowałem tureckie konto steam przez giftcard zakupiony w mpay. Przegrałem już z jakieś 15h i wszystko spoko. Na czas rejestracji konta użyłem VPN Hola na Turcję. Gra kosztuje jakieś 38 lirów, doładowało ponad 50 z tego 25zł, jeszcze starczyło na Among Us.
  • Odpowiedz
@Mysciak: co do samej gry, bardzo przyjemna, wciąga, i plusem jest to że jedna rozgrywka nie trwa 45 minut tylko max 10-15, więc można pograć w wolnym czasie, nawet jeśli masz tylko krótką przerwę (w przeciwieństwie np do csgo, gdzie mecz to co najmniej 45 min). Jak ktoś mnie o to pyta, to mówię, że taki plastelinowy battle royale :D na pewno fajna odskocznia od wszędobylskich strzelanek. Na pewno lepiej się
  • Odpowiedz