Wpis z mikrobloga

@Jason_Stafford: inna, nie lepsza, nie gorsza po prostu inna. Espresso jest bardziej gęste, treściwe i przedewszystkim ma creme. Kawa z Aeropress jest podobna do przelewowej z tą różnicą że masz pełną kontrolę nad długością parzenia. W przelewowych kawa leci, tyle ile ma lecieć, tu parzysz 2 minuty, odwracasz i wyciskasz.
@Jason_Stafford: Aeropress jest tylko jeden. Jedna firma to produkuje, jest to opatentowany wynalazek. Są 2 wersje, ten na fotce jest nowszy i trochę mniejszy od standardowego. Przeznaczony jest dla turystyki, łatwo go zapakować itd. Większy ma napisy ma złote napisy na boku zamiast czerwonych. Ja mam ten większy już od 3 lat, nic się z nim nie dzieje, nie wymaga żadnego specjalnego traktowania, wystarczy opłukać po użyciu
Pobierz N.....s - @Jason_Stafford: Aeropress jest tylko jeden. Jedna firma to produkuje, jest...
źródło: comment_1600429022k654RYxPCvVKQNozjSx40Q.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jason_Stafford: jeszcze podpowiedź że te wszystkie akcesoria po zakupie można spokojnie wypierdzielić, za to warto dokupić metalowy filtr np prism. Wtedy mycie jest banalne i praktycznie jest to bezobsługowe.
Bo i oczywista oczywistość że masz młynek bo sens sypania do tego mielonej marketówki jest znikomy.
@pigoku: @Jason_Stafford:

jeszcze podpowiedź że te wszystkie akcesoria po zakupie można spokojnie wypierdzielić


Mi akurat wszystko z podstawowego zestawu się przydaje.

warto dokupić metalowy filtr np prism. Wtedy mycie jest banalne i praktycznie jest to bezobsługowe.


Wolę papierowe filtry, wystarczają na bardzo długo i nie trzeba nic myć, po zrobieniu kawy, cyk do kosza i po kłopocie, wystarczy tylko sam aeropress trochę przepłukać.

sens sypania do tego mielonej marketówki jest