Wpis z mikrobloga

@cycu107: dlatego śmieszne jest kreowanie się przez niego na króla, skoro chłop otwarcie przyznaje się że jest słaby w walce, w której można używać czegoś więcej niż tylko pięści ;)
  • Odpowiedz
@Janek21: Nie, ale stwierdziłem fakt, że MMA jest trudniejsze od boksu.
Przy okazji stwierdzę nowy fakt: MMA jest od boksu lepszym weryfikatorem pozerów, bo jest sportem bardziej zbliżonym do walk na ulicy.

A co, jakiś problem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Back_Space: Wow spodziewałem się wszystkiego ale stwierdzenia że jakiś sport może być trudniejszy od innego jeszcze nie słyszałem. Co oni ciężej trenują w tym mma?
No i wisienka na torcie walki uliczne weryfikują pozerów( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@pezot: Może być bardziej nieprzewidywalny na pewno nie trudniejszy. Argumentu z rekordem nie będę komentował bo po przeczytaniu tego coś mnie ukuło w środku a jak teraz tak myślę to chyba jednak bait i się niepotrzebnie produkuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale stwierdzenia że jakiś sport może być trudniejszy od innego jeszcze nie słyszałem


@Janek21: Pomijając fakt, że MMA jest bardziej grupą sportów niż sportem samym w sobie (za który jest uznawany dopiero od niedawna), to jeśli nigdy nie słyszałeś stwierdzenia że jeden sport jest trudniejszy od drugiego, to jest to twój problem, bo nie jest to nic niezwykłego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak generalnie to wytłumaczysz
  • Odpowiedz
@Back_Space: W sumie to trochę masz rację przyszedłem się spruć o twoje stwierdzenie że Kasjo nie może nazywać się królem bo potrafi bić się w boksie a nie w mma. Dla jasności nie uważam że Kasjo jest jakimś królem i mnie to nie obchodzi XD chodzi mi o to że w twoim mniemaniu mma jest "lepsze" od boksu. A potem mi napisałeś że jedna formuła może być trudniejsza od drugiej
  • Odpowiedz
przyszedłem się spruć o twoje stwierdzenie że Kasjo nie może nazywać się królem bo potrafi bić się w boksie a nie w mma


@Janek21: Czyli przyszedłeś spruć się o stwierdzenie, które nawet nie padło z mojej klawiatury, bo ja napisałem jedynie że śmieszne jest kreowanie się przez niego na króla, skoro chłop otwarcie przyznaje się że jest słaby w walce, w której można używać czegoś więcej niż tylko pięści. Nie napisałem, że nie może. Wszystko może, nawet robić z siebie klauna.

chodzi mi o to że w twoim mniemaniu mma jest "lepsze" od
  • Odpowiedz
@Back_Space: o #!$%@? chłopie XD
Przyznaję że znad interpretowałem twoje "śmieszne" ale chyba nie to jest tu problemem bo nie chodziło mi o jego osobę tylko o twój sposób myślenia.
Specjalnie użyłem i wziąłem w cudzysłów słowo lepsze żeby nie używać sformułowania że jest trudniejsze bo zwyczajnie nie może być.
No i na samym końcu tylko utwierdziles mnie w przekonaniu że nie masz żadnego kontaktu z sportem.
Co mają pojedyncze
  • Odpowiedz
@Janek21: Ty na prawdę myślisz, że jeśli będziesz spamować tekstami "o #!$%@? chłopie" czy "bait" to sprawi to automatycznie, że będziesz mieć rację? No to muszę cię wyprowadzić z błędu, nie będziesz XD
Atakami personalnymi też nic nie zdziałasz, jedynie się skompromitowałeś, więc daruj sobie takie teksty i odnieś się wreszcie do tematu, a nie spam robisz.

MMA jest trudniejsze od boksu. To jest fakt, nie opinia.
  • Odpowiedz
@Janek21: Poproś jeszcze raz chłopcze, tylko tym razem bez Ad Personam. Pisałem ci już że atakami personalnymi nic nie zdziałasz, a jedynie się skompromitujesz ¯\_(ツ)_/¯

MMA jest trudniejsze od boksu. To jest fakt, nie opinia.
  • Odpowiedz
@Back_Space: dobra bo widzę że jesteś ekspertem który nigdy minuty nie spędził na sali i piszesz kocopoły ze MMA jest cięższe od boksu. Ja starcie mogę ci powiedzieć ze się mylisz. Dlaczego? Boks jest intensywniejszy, większość zawodników MMA nie daje rady walczyć w 5 x 5 walkach,
Przykładowo, w MMA jesteśmy w stanie spalić +/- 500 kalorii, gdzie na boksie ponad 800. Ale jedziemy dalej. Tobie się wydaje ze MMA
  • Odpowiedz
@Back_Space: > Przy okazji stwierdzę nowy fakt: MMA jest od boksu lepszym weryfikatorem pozerów, bo jest sportem bardziej zbliżonym do walk na ulicy.

Mój kolega zapaśnik który nie trenuje stójki, może cię zgwałcić w parterze, może odebrac ci chęci do życia, może cię zniszczyć, jeśli tylko cię do parteru ściągnie. Do czego ty bijesz zd MMA jest zbliżonym do walk na ulicy haha
  • Odpowiedz
@Janek21: Pisałem Ci już chłopczyku. Poproś, ale bez Ad Personam. To że nie masz argumentów, nie daje ci żadnego prawa do obrażania ¯\_(ツ)_/¯

MMA jest trudniejszy niż boks, to jest fakt nie opinia. Zamykam temat.
  • Odpowiedz