Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się wątki z perfumami. Naprawdę tak wielu ludzi interesuje się kosmetykami i są w stanie płacić za nie fortunę? Każdy wydaje pieniądze na to co lubi, ale zauważyłem gorycz i frustracje ze strony perfumiarzy, kiedy Ci sie wypachną i nie dostaną żadnej uwagi ze strony osób trzecich.

#perfumy są na serio, czy to żart?

Zwierzaki dla większej uwagi ʕʔ
mocarny_knur - Zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się wątki z perfumami. Napraw...

źródło: comment_1600283286guY8xh73CufhqlZxWSobIf.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
zauważyłem gorycz i frustracje ze strony perfumiarzy, kiedy Ci sie wypachną i nie dostaną żadnej uwagi ze strony osób trzecich


@mocarny_knur: słowo klucz: satyra, mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
lubisz @mocarny_knur: szczerze?dla mnie nie wazne sa kometarze typu ładnie pachniesz.Nie trzeba wydawac kokosów na perfumy, ludzie nie są w stanie rozpoznc marek perfum a co dopiero nazwy....suma sumarum albo pachniez albo capisz...proste
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: ale się łatwo dajesz sprowokować xDDDD ej ale serio tak jest, ludzie zadowoleni ze swoich zarobków nie chodzą i nie podważają hobby i pasji. Po prostu mają to w dupie. Ludzie skromni natomiast, wszędzie szukają logiki i sensu wydawania pieniędzy. Oczywiście to nie jest reguła bo znam bogatych, którzy jeżdża do Niemiec po ketchup bo taniej i dziwią się, że ludzie np chodzą do kina całą rodziną, ale to wariaci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bydgoszczvx: zapytałem się tylko o zjawisko: czy tematy zwiazane z perfumami są powiązane z realnymi zainteresowaniami, a pare osób od razu urzadza sobie wycieczki ze co mnie interesuje co ludzie z pieniedzmi robia - nic mnie nie interesuje, interesują mnie tylko perfumy jako hobby.
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: No to pozwól, że Ci odpowiem już zupełnie serio i bez śmieszków.

Tak, perfumy to hobby. Są nas setki, tysiące, miliony na świecie.

Dlaczego są hobby? Bo perfumy dają super doznania. Poznaj perfumy niszowe, nie muszą ci się nawet podobać, ale dla niektórych ludzi doznania węchowe są przyjemnością jak słuchanie muzyki. Odkyrwanie kolejnych utworów, nawet jeśli nie będziemy ich słuchać regularnie.

Nie, nie jesteśmy społecznością sfrustrowaną. Przeczytałeś pewnie 2 wpisy,
  • Odpowiedz