Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Byłem na #ramen w #katowice w TamPo , mam nadzieję że na zły trafiłem , byl taki nijaki nawet się nie najadłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy wszystkie są takie? .był trochę słodko kwaśny nie estety nie pamiętam nazwy
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: mogłem się najpierw zapytać na mirko gdzie pójść, myślałem że jest to " coś nowego " jak narazie to się przejechałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) może inny razem trafię coś lepszego
  • Odpowiedz
@D3v0: ić do Wok Walk na Armii Krajowej mają co tydzień inny ramen za 15 ziko i jadłem jakieś 25 razy już bo ani razu się nie zawiodłem. W dostawie nie zamawiaj bo przyjedzie mokra reklamówka z breją. Tego nie da się dowieźć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: dzięki za rekomendacje jak będę w kato i okolicach to zajrzę . Teraz był.w delegacji nawet spodka nie zobaczyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tak bardzo chciałem się przejść tam
  • Odpowiedz
@D3v0: spodek to trochę betonu, nie ładny. Jest kultowy wiec stał się wizytówką miasta które nic innego co by je wyróżniło poza tramwajem na środku rynku nie miało.
Chcesz to ić do Cafe Cadenza obok NOSPR, kup tam sobie herbatę albo kawę i wjedź za 5 złotych na czubek wieży wyciągowej dawnej kopalni na terenie muzeum śląskiego. Widać po horyzont ten #!$%@? industrializm w postaci kłujących niebiosa wież wyciągowych kopalń aż
  • Odpowiedz
Tampo jakis czas temu się popsuł i... tak już zostało :/ Lepiej pojechać ten kawałek dalej do Tychów i zjeść w Mandara Ramen Shop :) Tam jest petarda!
  • Odpowiedz