Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Legilimens: czemu Polaki robaki zawsze równają w dół? Nie powinno się mówić tamta ma mniej a żyje tylko co za #!$%@? państwo pozwala na znęcanie się nad starszymi z tak głodowymi stawkami a nie wyrówna nawet do zmniejszonej ubeckiej emerytury. Dobrze ze jest 2020 może któryś sąsiad zaora to gówno państwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nox_ @MartinoBlankuleto: bardziej chodziło mi o narrację jakiej użył OP i którą często się u nas stosuje - "Patrzcie jaki #!$%@? roszczeniowiec, tamten ma gorzej a sobie radzi więc się da". Co do samej sytuacji mam mieszane uczucia, wtedy żeby cokolwiek osiągnąć człowiek musiał należec do partii, więc za samo bycie bym nie karał, ale jak najbardziej popieram obniżkę świadczeń za nękanie obywateli walczących o wolność. Dlatego popieram w 100% dzisiejszy
  • Odpowiedz
@Nox_: @Showse: niby z jakiej racji Polska w ogóle ma wypłacać emerytury pracownikom komunistycznych służb, którzy de facto służyli i wykonywali rozkazy płynące z Moskwy? Niech się zgłoszą do Rosji po sute emerytury.
  • Odpowiedz
@Nox_: nie interesuje mnie, czy ktoś pracował w milicji, ZOMO, a może wykonywał tylko proste prace biurowe dla sługusów okupanta.

Te osoby świadomie służyły okupantowi w zamian za korzyści majątkowe i przywileje, nikt ich do tego nie zmuszał, więc dlaczego ja ze swoich podatków mam utrzymywać osoby, z którymi nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego?
  • Odpowiedz
@Nox_

1. jakiemu okupantowi?


Temu okupantowi, który wprowadził w Polsce marionetkowy system PRL-u.

2. W jaki sposób wykonywanie prostych prac biurowych albo np. sprzątanie gdzieś się liczy jako POMOC OKUPANTOWI?


Praca biurowa dla aparatu represji kontrolowanego przez okupanta jest tak samo ważna, jak praca w terenie, osoba wykonująca jakąkolwiek pracę na rzecz AR, de facto czynnie wspiera okupanta.

Bo nie żyjesz na bezludnej wyspie


Wolałbym już, żeby te pieniądze trafiły do jakiegoś
  • Odpowiedz