Wpis z mikrobloga

Chcę kupić TV pod nową generacje konsol i zastanawiam się między dwoma modelami: Samsung QLED QE65Q77TAT i LG 65NANO90. W tej chwili są w podobnej cenie 5k i 5,5k. TV będzie praktycznie wykorzystywany tylko z konsolą, Netflixy i youtuby z konsoli, może przeglądanie stron jedynie przez TV, zależy jak to będzie wyglądało. Pewnie skusze się też na sounbar ale to zobaczymy. Okna mam od północy i w pokoju jest dość jasno, a nie chcę specjalnie robić jaskini żeby komfortowo pykać. Ktoś ma któryś z modeli i może napisać jak się sprawuje? #ps4 #xboxone #konsole #kiciochpyta #telewizory
  • 41
Słuchaj ich to zima w klaplach będziesz chodzić. Oleda nie bierz bo nie nadaje się do gier. Zacznie się wypalać matryca.


Widzisz, jakby kolega się Ciebie posłuchał to by w klapkach w zimę chodził. Da się kupić OLED do 5,5-6k ale 55". Mimo to uważam nadal że 55" OLED > 65" QLED.
@Qontrol: Widzisz kolego, przedstawiam mu alternatywę mniejszego ale lepszego telewizora, a Ty dalej upierasz się przy swoim. Mireczek napisał cytuję:

Chcę kupić TV pod nową generacje konsol


Przedstawiłem mu jedynie dobrą alternatywę w tym przedziale cenowym zgodnie z tym czego oczekiwał - dobry pod nową generację.

W robocie siedzę i nie za bardzo mam czas xD


Wracaj do pracy ziomeczku ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Qontrol: I znowu sie mylisz kolego, nigdzie uparcie nie napisałem koledze, że ma brać koniecznie 55" OLED i już. Jak na razie to udowadniam Ci Twój brak wiedzy. Przypomnę co napisałeś na początku:

Słuchaj ich to zima w klaplach będziesz chodzić.


Zauważ że prowadzę dyskusję z Tobą, a nie z OPem
@Qontrol: @wojciechowsky: no i widzicie, dlatego jestem rozbity ¯\_(ツ)_/¯ Myślałem wcześniej nad C9 55" i wydał mi się najlepsza opcją, z drugiej strony wydaje mi się że na 65" będzie wygodniej grało się w borderlandsy na splitscreenie czy Titan Quest, bo na 43" to jest dramat. Byłoby prościej gdybym teraz miał 55", jeśli byłoby ok to bez zastanowienia biorę lepszą jakość. Z drugiej strony nie słyszałem opinii "kupiłem za duży
@Qontrol: Nie przyznałem że się wypala, napisałem że nawet jeżeli by się wypalił to i tak kupię drugiego OLED'a lub inną technologię - lepszą, jeżeli taka do tej pory powstanie. Widzę, że kolega o wypaleniach słyszał jedynie w odniesieniu do pierwszych serii OLEDów i nadal tym żyje. Naprawdę darowałbym sobie tę dyskusję gdyby nie fakt, że twierdzisz, że nie mam pojęcia o czym piszę (klapki w zimę) a okazuje się jednak,