Wpis z mikrobloga

Chcę kupić TV pod nową generacje konsol i zastanawiam się między dwoma modelami: Samsung QLED QE65Q77TAT i LG 65NANO90. W tej chwili są w podobnej cenie 5k i 5,5k. TV będzie praktycznie wykorzystywany tylko z konsolą, Netflixy i youtuby z konsoli, może przeglądanie stron jedynie przez TV, zależy jak to będzie wyglądało. Pewnie skusze się też na sounbar ale to zobaczymy. Okna mam od północy i w pokoju jest dość jasno, a nie chcę specjalnie robić jaskini żeby komfortowo pykać. Ktoś ma któryś z modeli i może napisać jak się sprawuje? #ps4 #xboxone #konsole #kiciochpyta #telewizory
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kukulcyke: Słuchaj ich to zima w klaplach będziesz chodzić.

Oleda nie bierz bo nie nadaje się do gier. Zacznie się wypalać matryca.

Tydzień temu kupiłem tego Samsunga co zalinkowales. Też 65 cali i jakosc na Xbox one X jest genialna. Ma tryb gry który poprawia płynność i jakość gier. Bardzo mały inputlag.
@Qontrol: A myślisz że po co kupiłem OLED? ;) Żeby na nim nie grać? Każdy znajdzie za i przeciw kupienia OLED'a, też się długo zastanawiałem nad zakupem, właśnie przez pryzmat tego, że może się wypalić - zaryzykowałem i nie żałuję decyzji a nawet jak się w przyszłości wypali to i tak kupię nowego OLED'a (chyba, że pojawi się nowa, lepsza technologia). Przesiadka z 4K LCD na 4K OLED to niebo a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kukulcyke: Ja przeskoczyłem z 43 cali Samsung. Jak postawiłem tego nowego to czułem się jak w kinie.

A TV kupiony głównie pod Xbox, Netflix i YT. TV nie oglądam, nawet anteny nie mam podłączonej.

Zadowolony jestem w chooooj
@Qontrol: Jakiego polepszacza by nie zastosowali, ta czerń nie będzie tak idealna jak na OLED i tyle w temacie. Do tego 4 porty HDMI 2.1 i LG mnie kupiło, no i panel z natywnym 120Hz:)

@Kukulcyke: Ja akurat miałem prościej bo przeskoczyłem z 55" LCD 4K na 55" OLED 4K - wymieniłem dlatego, że mój poprzedni Philips nie wytrzymał bezawaryjnie dwóch lat :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciechowsky: No nie będzie taka sama. Ale też zapłacisz 3 koła więcej. W tym Samsungu też jest 120hz i HDMI 2.1 tyle że jeden wtyk, 4 konsol na raz podłączać nie będę xD