Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem że wykop to ostatnie miejsce które zna się na takich rzeczach ale co tam, zapytam xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam problem w łóżku z dziewczyną. Po prostu znudził jej się zwykły seks "do poduszki". Chce żebym to ja przejął inicjatywę i urozmaicał to życie. Ma większe doświadczenie niż ja i chce więcej zabawy. Problem w tym że nie wiem jak się za to zabrać, jak zacząć takie rzeczy. Otwarta jest generalnie na wszystko co robią bardziej aktywne pary ale ja mam jakiś taki opór przed tym że to będzie dziwne, albo że jej się nie będzie podobać. Jak jej mówię że trochę nie wiem od czego zacząć to mi mówi żebym przestał tak gadać.
Mam powiedzieć że dziś robimy to i to i tak robić? Do tej pory to tylko w łóżku czy w mieszakniu, cyk cyk i koniec, a teraz stanąłem pod ścianą. To będzie dziwne a i tak zmierza do jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki jak wy to robicie?
#zwiazki #seks #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f619f17f49ad326e7b19b80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 42
  • Odpowiedz
Jak jej mówię że trochę nie wiem od czego zacząć to mi mówi żebym przestał tak gadać.


@AnonimoweMirkoWyznania: bo ona chce zostać zdominowana przez faceta, a nie prowadzić go za rękę (czy tam fiuta)

a teraz stanąłem pod
  • Odpowiedz