Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sorki, że z anonimowych, ale nie chcę, żeby znajomi skojarzyli mój wpis z kontem.
Jakie są według Was ładne sedany do 85k? Obojętne czy manual, czy automat, benzyna czy diesel. Fajnie natomiast gdyby auto miało niezłe wyposażenie (zależy mi na kamerach cofania). Nie podaję jakichś technicznych szczegółów, bo jestem różowym i się nie znam (oczywiście do "oględzin" samochodu będę miała pomoc).
Podoba mi się mazda 3 z 2019 roku, ale jedyna bezwypadkowa w moim budżecie już się sprzedała, a tak to wszystkie są powyżej 100 tysięcy.
Myślałam też o Oplu Astra, ale sama nie wiem.
Piszcie swoje propozycje. Dziękuję :)

#motoryzacja #samochody #sedan

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f611cec8679b6c666e7c493
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy poleci Ci model, którym jeździ, bądź o którym marzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) kup to, co wywołuje w tobie emocje typu WOW. najlepiej wybierz 3-5 takich modeli i jedź obejrzeć na ogłoszeniach tak niezobowiązująco - usiądź, ustaw fotel, sprawdź pozycję za kierownicą i przejedź się czy pasuje. często piękne auto #!$%@? jedzie i odwrotnie. tobie ma się podobać, a nie somsiadom ( ͡° ͜
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz sprecyzować, jest wiele zmiennych. ja polecę ci bmw 5 f10 z dużym 6-cylindrowym silnikiem. ale może nie jest to dla ciebie najlepsze rozwiązanie, może potrzebujesz hatchbacka z małym silniczkiem, czegoś typu sharan lub mocne kombi typu audi rs6. najpierw określ segment/wielkość pojazdu i preferencje silnikowe
OP: @emmwuu: sedan. Najpierw chciałabym, żeby samochód spodobał mi się wizualnie, a później będę oceniać (konsultując z kimś, kto się zna), czy parametry są ok. Wiem, że to pewnie dla faceta podejście od dupy strony, ale zwyczajnie chciałam się rozeznać, jakie wg mireczków są fajne (w sensie: ładne) modele sedanów, żeby coś podpatrzeć i wtedy szukać.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: po namyśle stwierdzam, że nie musi być sedan :D Mógłby być hatchback.

W sumie wpadło mi w oko Volvo V40, ale obecnie jeżdżę Volvo s60 (tylko starą wersją) i zastanawiam się, czy jest sens kupować tej samej marki.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
MagicznaEskimoska: > 85k
Chryste panie! Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy chcą przeznaczać taką górę pieniędzy na zakup urządzania do szybkiego przemieszczania się z punktu "A" do punktu "B"
Nie czaje, po prostu nie czaję. No chyba, że jednym logicznym argumentem, który wchodzi tu w grę jest bezpieczeństwo, ale to w sumie też jest słabe, bo używany samochód z powiedzmy 2015 roku za 30k poziomem nie będzie też pod tym względem odstawał