Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po przywróceniu ustawień fabrycznych telefon przestał mi widzieć kartę pamięci. Jeszcze chwilę wcześniej była okej a teraz nagle chce żebym ja sformatował :/ Jak skopiować dane z tej karty? Normalnie bym to olał ale mam tam zdjęcia z pierwszych urodzin chrześniaka.

Komputer po podłączeniu telefonu też nie widzi kart. Specjalnie przed przywracaniem wyciągnąłem kartę żeby nic nie stracić.

#smartfon #xiaomi #mia2lite #android ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1600191136nvwIkapnaAWlUO1D1XN4BQ.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArniHell: a nie miałeś przypadkiem włączonego szyfrowania karty? Jeśli tak, to danych już nie odzyskasz, bo klucz został usunięty wraz z przywróceniem telefonu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robert83: przed samą operacja robiłem kopie zapasową wszystkich danych w chmurze. Teraz nic nie ma oprócz zdjęć z 2014 roku. Eh szkoda gadać. Zapisały się dane do aplikacji ale nie zdjęcia mimo iż to mam zaznaczone do robienia kopii.
@ArniHell w tej chmurze Xiaomi? Już ktoś kiedyś pisał że jest do dupy... Ale w Google zdjęcia patrzyłeś? To jedna z podstawowych aplikacji do robienia kopii. Zobacz przez komputer czy coś tam masz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacieniemog28: wydawało mi się to logiczne że jak wyjmę kartę to będę ją mógł później wsadzić i dalej korzystać bez wyrzucania wszystkiego. Tak miałem przy Windows Phone i przy xiaomi redmi 4x z miui. Odkąd mam mi a2 lite na android one to wszystko jest trudniejsze.