Wpis z mikrobloga

#broda #zarost #loxon #minoxidil trochę #pokazmorde #lysienie bo większość stosuje loxon na głowę

Siema, napisałem niecały rok temu post tutaj
Miałem zawołać plusujących, po dwóch miesiącach, ale troszkę się przeciągnęło. Stosowałem loxon na mordę, a w zasadzie tylko na policzki przez 11 miesięcy, no i wstawiam obiecane podsumowanie. Ze swojej strony powiem żałuję, że byłem trochę niekonsekwentny, czasami przez kilka dni nie smarowałem, czasami smarowałem raz jak się przypomniało, ale generalnie starałem się robić to rano po wstaniu i w nocy chwilę przed snem. Zostawiam fotki i w sumie to tyle, te na dole są robione w zasadzie chwilę po goleniu żeby było widać jak te włosy wyglądają jeśli chodzi o gęstość, bo długi zarost często potrafi przekłamywać. Wygląda to jak wygląda, taka moja genetyka, ale myślę, że będę smarował jeszcze jakiś czas, choć nie spodziewam się już raczej wielkich efektów. Jak ktoś będzie chciał to na tagu trafi do tego podsumowania może się komuś przyda. Gdybyście mieli jakieś pytanie to też zapraszam do komentowania.
pawelkomar - #broda #zarost #loxon #minoxidil trochę #pokazmorde #lysienie bo większo...

źródło: comment_16001874165HmpdmXN3tekgSRhhZuQEx.jpg

Pobierz
  • 11
@ParanoidBumblebee: wiem tyle co przeczytałem na reddicie, jeśli chodzi o głowę to po odstawieniu z czasem włoski, które wyrosly prawdopodobnie wypadną, natomiast z brodą jest trochę inaczej. Minoxidil po prostu przyspiesza proces pojawienia się włosa, on równie dobrze mógłby się pojawić sam za rok, dwa czy 5 lat, ale mogłoby też być tak, że sam bez pomocy nie wyszedłby nigdy. Loxon maksymalizuje potencjał wzrostu jaki drzemie w Twoich genach jeśli chodzi
@Kamil1010: Może delikatnie gęstsze i bardziej czarne włosy na rękach, ale czy to efekt uboczny, dla mnie osobiście to nie problem. Na plecach genetycznie mi nie rosną, więc nie mam na szczęście tego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawelkomar: kurcze stosuje loxon na brodę jakiś tydzień i są różne opinie. Jedni mówią że wypadną, drudzy że nie, bo to broda a nie glowa. Kurcze a szkoda by mi było wydawać 50 zł co miesiąc jeśli efekt miałby pójść w #!$%@?.