Wpis z mikrobloga

@drtusz: Witam! Poszukuję druarki do domu, chciałbym drukować zdjęcia, czasem coś wydrukować i żeby była tania w eksploatacji. Tak do 700, 800 zł. Fajnie jakby była tańsza. Podoba mi się canon pixma mg5750. Niestety jest ciężko dostępna a do tego podrożała w ciągu kilku miesięcy ponad dwukrotnie. Nie wiem czy jest warta ponad 700 zł. Może są tańsze które gwarantują taka samą jakość zdjęć jak mg5750? Może canon produkuję jej fajnego następce? A może drukarka od innego producenta jest lepsza? Prosiłbym o radę, będę wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@Snokholland: Cześć! Mg5750 jest bardzo popularna, bo to najtańsza drukarka, która posiada skaner, WiFi i duplex. Zazwyczaj takie bajery słono kosztują. Ale jeśli potrzebujesz tylko drukarki, to mam coś ciekawego z bardzo tanią eksploatacją. Canon Pixma G1411 działa na dolewane tusze, więc to się naprawdę opłaca. Tylko pamiętaj, aby drukować regularnie i nie dopuścić do zaschnięcia tuszu w głowicy. A zdjęcia trzymaj w albumie, bo pod wpływem światła słonecznego mogą blaknąć