Wpis z mikrobloga

@Dusiaklaudusia: sprzątaczki w przedszkolu, ale troche wycia jest. I woźnego. I trochę wf, albo prowadzenie zajęć fitness, tylko ogarnij pierwsza pomoc żeby się serio nie stresować. Dorzucam szwaczkę, ale trzeba coś umieć i bariste/brafitting.
  • Odpowiedz
Nauczyciel


@encourager: xD

Czemu? Przyjść pogadać jakieś proste rzeczy co roku to samo 3-4 godziny pracy dziennie, pół roku wolnego


I przy okazji brać prawną odpowiedzialność za 30 debili xD Spróbuj opanować na początek 3 dzieciaków przez 6 godzin dziennie a potem gadaj takie pierdoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: Przecież każdy ma w pracy odpowiedzialność prawna, więc co to za argument? Poza tym nauczyciele podlegają pod kartę nauczyciela, która w wielu aspektach jest bardziej korzystna niż zwykły kodeks pracy. Jakie 6 godzin? Chyba lekcyjnych, realnie to 3-4 godziny a często dwie godziny i o 11 do domu xD rzeczywiście można się zesrać że stresu
  • Odpowiedz
Przecież każdy ma w pracy odpowiedzialność prawna, więc co to za argument?


@encourager: To pochwal się jaką masz w pracy odpowiedzialność prawną w porównaniu do nauczyciela który odpowiada za 30 dzieci które mają go głęboko w dupie xD Samo upilnowanie żeby gówniaki nie darły mord to już wyczyn.
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: To niech spieprzają na budowę albo do sprzątania jak nie umieją zapanować nad tłumem dzieci. Mam w swojej pracy odpowiedzialność finansową za podejmowane decyzje, odpowiedzialność prawna przed regulatorem za dokumenty, które podpisuje, w skrajnym przypadku jakbym dopuścił do prania brudnych pieniędzy (branża finansowa) mogę iść do więzienia. Operator różnych maszyn też ma odpowiedzialność, że coś #!$%@? i komuś łeb rozwali ale jest od tego ubezpieczony, nauczyciel nie może? Poza tym
  • Odpowiedz
Mam w swojej pracy odpowiedzialność finansową za podejmowane decyzje


W sensie jak coś #!$%@? mogą polecieć ci po premii xD

w skrajnym przypadku jakbym dopuścił do prania brudnych pieniędzy (branża finansowa) mogę iść do więzienia


@encourager: Ja jak bym się dopuścił #!$%@?ęcia kogoś młotkiem to też mogę iść do więzienia xD No mega odpowiedzialność, można pójść do paki za przestępstwo umyślne xD

nauczyciel nie może?


Pewnie, gówniak ci wypadnie z okna
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: Masz jakieś dane ile takich wypadków było, że rzeczywiście się nauczyciel tłumaczył przed sądem i został skutecznie skazany? Nie to, że poleca mi po premii to raz, dwa że mogą mnie też potem do sądu ciągnąć jak w ich mniemaniu podpisze niekorzystna umowę. Z praniem pieniędzy nie tylko możesz iść siedzieć jak sam będziesz je prał, ale jak nieświadomie w dobrej wierze wejdziesz w kontrakt z kimś kto pierze kasę,
  • Odpowiedz