Wpis z mikrobloga

Zauważyłem na tagu #minecraft że sporo mirków dalej piraci, albo szuka kluczy na podejrzanych stronach, żeby przycebulić, chociaż średnia zarobków na wykopie to 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiłem zrobić mały #konkurs w którym do wygrania będzie Minecraft Java Edition :)

Zasady:
1. Zaplusować ten wpis.
2. Zarejestrować się w grze My Fantasy Online z tego linku
3. Podesłać mi na pw na wykopie imię postaci w grze.
4. Każdy, kto do 23:59:59 28.09.2020 r.n.e. wbije 20lv weźmie udział w losowaniu. Wbicie każdych następnych 10 leveli daje dodatkową szansę w losowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gra działa w przeglądarce i nie trzeba nic instalować. Wbicie 20lv to kwestia kilku dni, więc dałem naprawdę sporo czasu. Wyjście z wioski startowej i zrobienie wszystkich tamtejszych questów zajmuje jakąś godzinę. Potem już wystarczy wchodzić codziennie na kilka minut, żeby wyexpić energię do zera :)

Ogólnie nad samą grą nie będę się rozwodził, albo się ją lubi, albo nie. Od siebie dodam tyle, że w projekt było włożone naprawdę dużo pracy i serca (także mojego) i smutno mi jest, że to nadal jest tak mało znana gierka, bo naprawdę zasługuje na więcej. Liczę, że może wykop tu coś zmieni ;) Jeśli ktoś szuka gry w której nie trzeba nołlajfić, ale jednak ma sporo wyzwań i rozbudowany system walki to może znajdzie coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli komuś gra się spodoba i postanowi pozostać na dłużej to mogę wesprzeć fajnymi itemkami na start :)
Mój nick w grze to Antybristler II. Gość o nicku Antybristler to szkodnik, który się tam pode mnie podszywa i proszę uważać na niego.

#rozdajo
Antybristler - Zauważyłem na tagu #minecraft że sporo mirków dalej piraci, albo szuka...

źródło: comment_1600163490axlJ4IKT4W2lkcCjH05y3m.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Jendrej: Mając w pamięci to, że kiedyś wrzuciłem screena ze śmieszną rozmową z tej gry na mistrzów i miałem kilkadziesiąt rejestracji z reflinka to pomyślałem, że spróbuję zrobić jakąś akcje na wykopie, a tagi rozdajo i minecraft mają spore zasięgi. Przy okazji może trochę odwrócę trend stagnacji w mojej kochanej gierce.

Żeby mi się opłaciło (w sensie zysk z reflinka byłby taki jakbym za tę kasę doładował sobie punkty w grze)
  • Odpowiedz