Wpis z mikrobloga

Dlatego nie ma sensu podrywać kobiet i łazić na te wszystkie durne kursy uwodzenia, które i tak gówno dają. Jeśli się babie podobasz, to ona sama cię będzie podrywać. A jak się nie podobasz, to choćbyś nie wiem jakie fikołki odwalał, to i tak nic nie da. JA już dałem sobie spokój z podrywaniem i albo to mnie jakaś poderwie, albo miałem być sam do końca życia.
#takaprawda #pua #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem
Pobierz J.....y - Dlatego nie ma sensu podrywać kobiet i łazić na te wszystkie durne kursy uw...
źródło: comment_1600104630O0uOxQIU1dryt484plEbB3.jpg
  • 9
@Jestembogaty:
Co ja myślę, to ja myślę, a fakt istnienia haremów, gdzie to facet wybierał kobietę, a nie ona jego jest dowodem wystarczającym na to, żebyś change your mind.

No to co z tą nagrodą? Podobno jesteś bogaty...
@Jestembogaty: Jak facet jest #!$%@?ą i boi się podjeść do kobiety, która jest nim zainteresowana to nie będzie miał kobiety. Polecam zapoznać się z oznakami zainteresowania ze strony kobiet, jeśli podobasz się kobiecie średnio to będzie ci robić przeszkody tzw. shit-testy, jak jest na ciebie zajebiście nagrzana topoprowadzi cię za rękę.
@KontrproduktywnyAnalityk:

Masz tak negatywne i desperackie przekonania że sama aurą na pewno odstraszasz kobiety.
Jak na randce im też tak gadasz to nie dziw się że nie masz kobiet bo na nie nie zasługujesz.
Jak każdy incel który emanuje frustracją, idzie ulicą z opuszczoną głową, resztkami spustu na spodniach i brakiem jakiejkolwiek stylizacji która przyciągałaby nawet targety 4/10 .

Idź do psychiatryka. Dobrze Major napisał.
Trzeba się izolować od inceli i
@kamikazee:

"jak facet jest #!$%@?ą i boi się podjeść do kobiety, która jest nim zainteresowana to nie będzie miał kobiety. Polecam zapoznać się z oznakami zainteresowania ze strony kobiet, jeśli podobasz się kobiecie średnio to będzie ci robić przeszkody tzw. shit-testy, jak jest na ciebie zajebiście nagrzana topoprowadzi cię za rękę. "


Oczywiście, że tak. Poza tym rady trenerów są dedykowane dla 80% chłopaków którzy nie są ani przystojni ani paskudni.