Wpis z mikrobloga

Jaki telefon polecacie tak do 900zł? Najlepiej żeby był jak najmniejszy mocno zastanawiałem się na redmi 8t niestety jego wymiary mnie troche odstraszyły zwłaszcza,że przez lata używałem huawei p8 lite i on jest dla mnie na wielkość wystarczający niestety teraz z takimi wymiarami już takich telefonów nie produkują za bardzo chyba,że za większą kwote niż chce przeznaczyć lub są to starsze modele i nie są tak wydajne.Teraz akurat na promce w media expert po 800zł jest a40 i po 889 p30 lite przy czym a40 jest najmniejszy i najbardziej wymiarowo mi odpowiada a p30 lite jest jednak większy,ale jeszcze ujdzie i może któryś z tych by byl dobry?
#telefony #pytanie #smartfon #zakupy
  • 15
@Misz00: Jak chcesz cos malego to A40, w #!$%@? na dzien dzisiejszy bym sie nie pchal nawet w te starsze przez problemy z licencjami. A od 8T to mniejsza jest nawet M21.
@jason18: P30 Lite jest prawie 10mm. mniejszy, patrz na wymiary telefonu a nie przekatna.
@jason18: No wyświetlacz w p30 lite niby 6,15 a w 8t 6,30 róznica wysokości 0,8cm szerokości 0,3 grubości 1,2cm i 40g waga. No może się #!$%@? i to duża róznica nie jest o ile te wymiary na mgsm są prawidłowo podane j wciąż jest mniejszy niewiele ale jednak.
@k3lt: No właśnie ze względu na wielkość prawdopodobnie się skusze na a40,tylko zastanawia mnie czy to faktycznie dobry telefon w porównaniu do xiaomi 8t,9,8 pro itd. Jakby odrzucić te wymiary i tak na samej jakości się skupić.
@Misz00: Jesli chodzi o soft, wsparcie (ten telefon dostanie Androida 11) i ekran (sAMOLED) to na ogromny plus, w benchmarkach wypadnie slabiej ale przy normalnym korzystaniu z telefonu to praktycznie nie zauwazalne roznice.
@jason18: Im lepsza bateria tym lepiej wiadomo,ale no jest wyrażnie większy to i bateria większa musi być. Aparat akurat jakimś moim priorytetem nie jest byle był lepszy niż w tym co mam obecnie,a o to nie ciężko akurat xD Wymieniłeś też szajsunga m21 co no to wymiarowo jest jak 8t,ale no bateria 6kmah jak już bym się zdecydował jednak na większy no to taka bateria kusi.
@Misz00: Jesli chodzi o M21 to nie tylko bateria, on leje ciepłym moczem na 8T pod kazdym mozliwym kątem.
Od baterii, ekranu, wydajnosci, wsparcia po aparat, i jest nawet nieco mniejszy. Ten telefon mial niedawno premiere i mozesz spokojnie liczyc na Androida 12, z kolei 8T zostanie na 10. 8T nie ma na dziej dzisiejszy racji bytu chyba ze masz okazje go kupic za ~600 zł.