Wpis z mikrobloga

#wasteland3 uwaga!! będą spoilery co do zakończenia:
#!$%@? Angela. Długo się biłem z samym sobą komu ostatecznie pomoc, Patriarcha psychopa, Angela tak samo, miałem nadzieję że będzie opcja że nie wybiorę nikogo ale się przeliczyłem. Wracając do meritum posta: #!$%@? Angela gdy moi towarzysze, określali się za kim są to słodka Lucia powiedziała że niestety musi nas powstrzymać, ja to w pełni rozumiem nie byłem za dobrym strażnikiem i miałem wiele na sumienia, a ta #!$%@? Angela strzela jej w plecy, łapiecie? 3minut temu oszczędziliśmy z Lucia jej ojca by mogła żyć spokojnie po tych wszystkich wydarzeniach, a teraz leży martwa. Tak więc po dialogu wyciągam katanę i rzne suke Angele na pół. Nie wiem jak to wpłynęło na moje zakonczenie ale następnym razem jak będę grał to suke odstrzelę przy pierwszym spotkaniu
  • 3
@biont: A swoją drogą to zdecydowanie brakuje ścieżki do obalenia Patriarchy i olania Angeli. Taki główny quest gdzei każda twoja podjęta decyzja była częścią składową intrygi obalenia patriarchy i wrzucenia na tron np. Valora z mózgiem Reagana( ͡° ͜ʖ ͡°)