Wpis z mikrobloga

Zaczynam przygodę z IPTV, mam teleelevidenie wykupione i tivimate (wersja standard). Mam pytanie o to jak zmieniacie kanały? Na moim Philipsie gdy próbuję przełączać kanały za pomocą klawiszy P+ i P- nic się nie dzieje. Przy każdej zmianie muszę wejść w menu z lewej strony i wybrać z listy dostępnych kanałów. To samo tyczy się wpisywania numeru programu bezpośrednio z pilota - nie działa. Ta funkcja jest dopiero w wersji płatnej? Podzielcie się proszę informacją jak to działa u Was.
#tivimate #teleelevidenie
  • 11
@rudyhary: tam jest trial na parę dni, możesz przetestować za darmo. Ze wszystkiego co testowałem tivimate wymiata.
U mnie to działa na miboxie, teraz żałuje że nie dopłaciłem bo Saphi to mega syf, w dodatku laguje
wydaje mi się ze przełączanie kanałów było tak samo w wersji free ale nie pamiętam bo na free byłem tylko chwile,
za to w wersji premium masz funkcje catch-up, możliwość sortowania kanałów, podgląd kanału w przewodniku
zdecydowanie polecam wydać te kilka cebulionów bo wg mnie nie ma lepszej apki
@AdrianJ: czesc, mam male pytanie, bo tez rozwazam zakup TV Philipsa na Saphi. Nie ma problemu z zainstalowaniem i aktywowaniem tam Tivimate'a? Widzialem, ze jest tam kilka apek, ale nie doszukalem sie czegos, czy istnieje tam cos na ksztalt android marketu, a na googlach cisza.
@equamaz: nie ma oczywiście takiej możliwości bez np. MiBoxa - chodziło mi o to, że pilot jest obsługiwany poprzez HDMI CEC. Sklep Saphi OS to dno, sam system zamula i ogólnie nie polecam bez żadnej przystawki typu mibox.
@equamaz: spoko, komentarz może rzeczywiście być mylący, ale zaznaczyłem to, bo pilot od TV z Saphi jest zwykłym pilotem na podczerwień w odróżnieniu od wersji z Android TV (Bluetooth)