Wpis z mikrobloga

Zacząłem przygodę z #iptv i tak mi się spodobało, że chyba rezygnuję z płatnej TV. Żyj nam rusku od #teleelevidenie 100 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam pytanka:
1) po co korzystacie z innych dostawców, jak teleeleve i ew. plusx, skoro tych dwóch chyba zaspokaja wszystkie potrzeby? W szczególności ludzie, którzy kupują listy na aliexpress - po co?
2) kupiłem triala w GenIPTV dla kanałów z UK i jestem całkiem zadowolony, ale jest drogo (10€ miesięcznie) - poleca ktoś inny IPTV do brytyjskiej TV?
3) po co korzystacie z VPN, bo już widziałem takie wpisy? chodzi o lepszy routing?
4) jaka apka do PVR (archiwum) na teleeleve na Windowsie (PC)?

Z góry dzięki
Pobierz
źródło: comment_1600013456Yhdk1pnSPOwqkkNEG5dinG.jpg
  • 15
@Radek41: iptv w wielu krajach jest nielegalne. U nas rączej legalne jest ale pewnie nie za długo będzie, stąd wiele osób korzysta z VPN - większość i tak już je ma do torrentow itd.

Kupują na Ali bo jest taniej niż od ruska - plus ewentualnie potrzebują niemiecki jezycznych programów itd.

Apka to Kodi+ wyczka iptv client archive
@Radek41: 1. Po to że za 55 hrywien na miesiąc może nie masz archiwum ale za to na luzie trzy urządzenia mogą pracować jednocześnie i masz jeszcze full kanałów europejskich 3. Lepszy routing do konkretnego serwera który wybierasz 4. Jakbyś popatrzył po tagu to byś znalazł moją instrukcję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@telemach: wiem, nie widzę problemu żebyś odpisał tutaj lub sam napisał na PW jeśli ci tak bardzo na tym zależy, ale widzę że jesteś chyba kolejny amatorem który ze wszystkiego robi totalną tajemnice