Wpis z mikrobloga

Podobno naczelnik ma już Zera na tyle dość że sam postanowił utrzeć mu nosa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Polska miała niesamowite szczęście że #ziobro postanowił w pewnej chwili strzelić focha i zbuntował się przeciw Kaczyńskiemu bo gdyby nie to, dziś on byłby namaszczony na jego następcę i być może siedziałby sobie teraz w pałacu prezydenckim odbierając nam wszystkim smak życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Drugim fuksem jest to że Kaczynskiego oczarował Morawiecki bo gdyby nie jego wpływy na Nowogrodzkiej i rozumienie pewnych rzeczy jakie rozgrywają się na świecie to ziobryści z Toruniem już dawno wepchnęliby nas wszystkich w niezbyt fajne rejony.

Oczywiście ten żądny władzy i mściwy psychopata będzie próbował znowu coś odwinąć może pokombinować z #konfederacja ale miejmy nadzieje że skończy tak jak na to zasługuje.

#bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy #neuropa #takaprawda #polityka
BekaZWykopuZeHoho - Podobno naczelnik ma już Zera na tyle dość że sam postanowił utrz...

źródło: comment_1599981307CijdDeEJPHYsWlTCZoo6ob.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Vosemite: Gdzieś czytałem że gdy zaczynała się inba z sądownictwem jeszcze za czasów Trybunału Konstytucyjnego to Morawiecki prawie przekonał naczelnika do kompromisu z ue i nawet opozycja była skłonna na niego przymknąć oko i wtedy oczywiście wkroczył Zero ze swoim „ani kroku wstecz” resztę już znamy.
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Ja gdzieś tez czytałem, ze jak była inba z wyborami na które sasin #!$%@? 70mln i nie poniósł żadnych konsekwencji, to mati podobno chciał już złożyć dymisje. Nie wiem na ile to prawda, ale spojrzeć na zero i widać ze to zły czlowiek, mati mi do pisu nie pasuje, mimo ze gra w grę karakana
  • Odpowiedz