Wpis z mikrobloga

Jest coś takiego jak tolerancja na dropsy następnego dnia? Znajomy #!$%@?ł 3 piksy w nocy, drugiej nocy chciał powtórzyć, jadł jedna po drugiej równo co pół godziny. Zjadł 7 i nic, lekki ból brzucha no i trochę zjazd po poprzednich. Jak to możliwe? Powinno go to zniszczyć. Później się zastanawiał co jeśli jebną z opóźnieniem wszystkie na raz ale nic takiego nie było. Zaznaczam, że cukierki te same co poprzedniej nocy.

Słyszałem, że po grzybkach jest tolerancja do tygodnia nawet ale po pigule?

  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vitass: Jest i to dość spora, choć jakiś efekt imo powinien być odczuwalny na drugi dzień. Ogólnie reset tolerki powinien trwać minimum dwa tygodnie.

Z drugiej strony co to za piksy, że po 3 je #!$%@?? Jednocześnie czy sobie na całą noc rozłożył?
  • Odpowiedz
@Vitass: #!$%@? piksy. Chyba że ziomek już z tydzień leci .Fainie ja tekst pogrubionymuszę zęby zrobić na początek a później pierwsze co zrobię( nie mówię że w ten sam dzień) ale chętnie groszka czy 4 zjem.przepraszam za interpunkcję.elo
  • Odpowiedz
@Cyderek: chodzi o najlepszy etap fazy.
@Jakis_Leszek: ostatnim razem jadł rok temu więc nie żre dużo.
@radekrsko: no nie mogą być #!$%@? skoro dzień wcześniej go #!$%@?ło. To co dostał w worku 10, 3 pierwsze które trafił były dobre a pozostałe 7 lewe?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale znam takich agentów co bez 5 nie zaczną zabawy


@Vitass: jeśli srogie przedawkowanie jest zabawa to spoko. Ani to przyjemne ani mądre.

A mdma tak jak pisałem nie działa dzień po dniu, nie ma tej magii brana dzień po dniu jest tylko #!$%@? i #!$%@? stymulacja
  • Odpowiedz
@fuKlanAdraHrepuS: wiedzą, wiedzą i doświadczeniem można by zagiąć niejednego mądrale który naczytał się teorii albo zmyślonych historii. Prawda jest taka, że są ludzie którzy mogą wchłonąć więcej niż inni. Jak ci napiszę, że mogę bez problemu spalić 25g zioła to też nie uwierzysz.
@Jakis_Leszek: i o to chodziło, czyli nie można brać dzień po dniu.
  • Odpowiedz