Wpis z mikrobloga

@Uncy: wow to duzo taniej, dzieki za protip. Uwazam, ze i tak powinni zrobic abonament jak w chinach (na godziny) bo malo czasu na gre jest albo sie wykupi abo i sie w ogole nie gra.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fef100: Też tak uważam, zwłaszcza że np możesz napisać do kogoś z blizzardu żeby zamrozili ci abonament ale to czy to zrobią zależy od widzimisię i humoru moda :p więc raz się wkurzyłem jak miałem bardzo długi i konieczny wyjazd i wykupiony abo na pół roku i poszedł się walić prawie cały :D od tamtej pory szukałem taniej alternatywy i najtańsza to VPN na Argentynę - o ile dobrze pamiętam to
@Uncy: region locka na USA czyli w Polsce/Europie można z tego korzystać? Popraw mnie jeżeli źle rozumiem działanie VPN'a. Pobieram sobie program VPN, zmieniam region na Ukrainę, wchodzę na strone battle.net i kupuje abonament czy to jest bardziej skomplikowane?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fef100: region locka czyli możesz grać w Polsce ALE możesz wybierać tylko serwery z US, jeżeli chodzi o działanie to dokładnie tak, jak jesteś na Ukrainie to kupujesz normalnie abonament tak jakbyś kupował w Polsce, ja jeszcze w kraju daje Ukrainę w kraju płatności ale nie wiem czy to wymóg
@MikroSzklanka: Podobno da się taniej, ale to trzeba być "wtajemniczonym". Ja się na tym nie znam, ale znajomy mi wczoraj mówił, że ma abonament miesięczny za 25 zeta, a nowy dodatek kupił za 130 zł. Coś mi tylko mówił, że należy do jakiejś "małej grupki" liczącej kilka osób i mu załatwiają. Tylko nie wiem, czy to do końca legalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uncy: pobrałem VPN wchodzę na battle.net i rzeczywiście wychodzi ok 27zł na polskie ale po zaznaczeniu kup muszę zalogować się na swoje konto i wtedy cena się zmienia na 12euro już :/ Można to jakoś obejść?