Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję porady/pomocy w zakupie jakiegoś telefonu. Obecnie od 3 lat korzystam z lg G6. Niestety telefon ma już słabą baterię, przy poziomie 20% baterii potrafi się wyłączyć, mocno zamula i mam zbity ekran, a tak poza tym znudził mi się.
Nie mam wielkich wymagań, bo moje korzystanie z telefonu poza dzwonieniem i wysłaniem własności polega na korzystaniu z nawigacji, przeglądaniu stron internetowych, słuchaniu muzyki i okazjonalnym wykonywaniu zdjęć. Moje wymagania do nowej zabawki to bardzo dobra bateria, wyświetlacz LCD,aparat lepszy niż w G6 i wielkość do 6,3". Budżet to 1000 do maxxxx 1500 zł

Pomożecie? (ʘʘ)

#telefony #smartfon #technologia #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 9
@Typowy_zjadacz_chleba: S10 bedzie ciezko do 1500 ale S9/S9+ by sie znalazl, ja jeszcze dorzuce Pixela 3a / 3a XL i 4a ktorego niedlugo bedzie mozna zanabyć, jesli chodzi o tego ostatniego musialbys dolozyc ok 200 zł. Nie daj sie naciagnac na zaden chinski szmelc jesli chcesz aparat lepszy od tego w G6.
@Typowy_zjadacz_chleba: S10 bedzie ciezko do 1500 ale S9/S9+ by sie znalazl, ja jeszcze dorzuce Pixela 3a / 3a XL i 4a ktorego niedlugo bedzie mozna zanabyć, jesli chodzi o tego ostatniego musialbys dolozyc ok 200 zł. Nie daj sie naciagnac na zaden chinski szmelc jesli chcesz aparat lepszy od tego w G6.


No właśnie przeraża mnie fakt, jak bardzo rynek został zdominowany przez #xiaomi i podobne klony. Samsunga A51 oglądałem i