Wpis z mikrobloga

#kociochpyta #millennium #gorzkiezale #bank

Kupiłe mieszkanie rok temu. Przez jakiś czas przychodziła korespndencja do byłego właściciela i kontaktowałem się z nim, aby u nadawców pozmieniał swoje dane adresowe. Po jakimś czasie przestały przychdzić listy oprócz korespndecji z banku millenium. Po czwartym razie zacząłem cisnąć kolesia, że chyba adres u nich ma dalej nie zmieniony bo listy znowu od nich dostałem. Po kolejnych kilku takich przypadkach koleś przestał odpusywać na maile i smsy oraz przestał odbierać telefony.
Zacząłem chodzić na pocztę i robić zwrot do nadawcy podając powód zwrotu, że odbiorca zmienił adres zamieszkania i peoszę nie wysyłac korespondencji pod (teraz już mój) adres. Po kolejnych kilku nowych listach do byłego właściciela zacząłem zwonić na infolinię banku i po wyłumaczeniu sytuacji poprosiłem o wykreślenie tego adresu z ich bazy. Od tego czasu nic się nie zmieniło. Przyszły znów dwa nowe listy. Mój drugi telefon również nie przyniósł poprawy bo dzis znou znalazłem w skrzynce list do byłego właściciela, którego nadawca jest oczywiście millennium.
Co jeszcze mogę zrobić żeby pozbyć się problemu, który się już k&%@*% ciągnie ponad rok???
  • 7