Wpis z mikrobloga

Ej może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Niedługo zaczynam pracę zdalną i właśnie umówiłam się na wtorek na odbiór sprzętu i podpisanie umowy. Było mówione, że oni mi zapewniają sprzęt i jakoś nastawiłam się, że dostanę jakiegoś laptopa. Dostałam wiadomość, że we wtorek mam przynieść ze sobą torbę na monitor. xD Tak najpierw pomyślałam, że może się babce coś pomyliło i się dopytałam czy na monitor czy na laptopa, ona odpisała, że na monitor. Ja #!$%@?ę, o co może chodzić? Czy ja dostanę sam monitor do roboty? Może będę musiała kupić sobie do niego kompa, bo oni tego nie zapewniają? A może ja jakaś jestem cofnięta i to jakiś inny monitor jest, że ma wszystko w sobie. xDDDD Nie wiem w sumie po co to piszę, ale teraz jestem totalnie skonfundowana, nie mam nawet żadnej torby na MONITOR, tylko mam na laptopa i chyba będę musiała w poniedziałek lecieć i kupować torbę, która tania nie jest. xD W co ja się wmieszałam...
#pracbaza #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
Może komputer all in one ale kobita nie ogarnia i myśli, że to monitor :p
Nie martw się na zapas, może doszło do nieporozumienia, opcji jest sporo.

PS. Pamiętaj żeby zrobić sobie kopie ikonek z pulpitu na wypadek gdyby zamienili Ci potem ten monitor na laptopa (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@rodzer1223: było ostatnio coś na głównej, że pip będzie kontrolował pracowników zdalnych, oczywiście nie masz obowiązku ich wpuszczać, ale pracodawca ma dać Ci stanowisko pracy, czyli komp, biurko i krzesło xD jaja jak berety przez ten covid
  • Odpowiedz
@miros_: Też już trochę mi tym ciśnienie podnieśli, wcześniej zwolniłam się z pracy właśnie przez januszostwo. Ale dam im szansę, bo długo pracy szukałam i jakbym z tej zrezygnowała to by znowu długie miesiące minęły zanim znowu coś by się znalazło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bellazi: Dostałam laptopa i dodatkowy monitor, podobno z dodatkowym może mi się lepiej pracować, ale zależy jak mi będzie wygodniej. Ostatecznie i tak dali mi to w torbie z ikei. xD
  • Odpowiedz
@JeszczeZyje: No u mnie akurat trzeba znać porządnie angielski. Ja akurat miałam już prawie dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, ale razem ze mną są np. studenci, którzy wcześniej pracowali tylko jako kelnerzy.
  • Odpowiedz