Wpis z mikrobloga

@iighlaq_alhabl: no technicznie jest to operator kamery, a że kamera z telefonu to niewiele zmienia ¯\(ツ)_/¯ mawia się "nieważne czym, ważne jak" i trochę jest w tym prawdy, bo profesjonalnym sprzętem za kilkadziesiąt tysięcy można nie umieć nagrywać, a można robić dobre jakościowo materiały używając telefonu za 700 zł ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: Ciekawe czy Pan Witek za te wszystkie akcje promocyjne dostaje jakieś konkretne pieniądze, czy w ramach jednej umowy będzie teraz do końca życia reklamował galerię.

Ktoś, coś wie? :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dudi-dudi: kurła byłem w tym roku w Krośnie kilka dni i zapomniałem że mieszka tam tak Wielki Polak jak Pan Witek i nie odwiedziłem Galerii Krosno jak na prawilnego wykopka przystało (,)
  • Odpowiedz
@ktoco: Zawsze uśmiechnięty, sprawia naprawdę dobre wrażenie, nie jest sztuczny, prosty miły facet! Mnie osobiście cieszy jego „kariera” bo widać, ze daje mu to dużo frajdy. Tu nie chodzi tylko o ciśniecie beki..
  • Odpowiedz
@ktoco: przez jakiś czas był rzeczywiście cringe, jak pol mirko był nim zawalone, to chyba było jedyne osiągniecie dla niektórych wykopków - ze oddały głos na kogoś kto coś wygrał xd
Ale po dłuższej przerwie w sumie spoko kolesia zobaczyć
  • Odpowiedz