Wpis z mikrobloga

@Matfju99: po za tym co jest innowacyjnego w tej nowej karcie ? inaczej zaprojektowane chłodzenie i tyle, ale da się jeszcze bardziej ulepszyć odprowadzenia ciepła dając radiator i wiatraki ?
@tomen150: Jak na razie Nvidia narobiła hype'u na nową generację, a jak będzie w praktyce okaże się jak zaczną się niezależne testy. Chłodzenie zadziwia bo jest nietypowe, nie rewolucyjnie. Z resztą, skąd mają wiedzieć czy jest naprawdę rewolucyjnie jak nie można jeszcze w żaden sposób go porównać do starszych rozwiązań? A i tak będzie je można tylko porównywać do niereferentów żeby zachować merytoryczność testów.
@Matfju99: @pieczarrra: znałem go tylko z internetu, jeszcze z początków jego kanału, wydawał się bardzo miłym typkiem, który coś tam znał się nawet na technikach fotografii. Po spotkaniu Pana Ziemniaka w "realu" w Krakowie okazało się, że na żywo już nie jest taki miły, a sodówka chyba uderzała do głowy. Ewentualnie miał zły dzień. Tak czy siak chamstwo i buractwo wychodziło z niego razem z potem.
@supra107: LTT poza tytułami i miniaturkami ma całkiem niezłą treść. Zwłaszcza odcinki z Anthonym i tym inżynierem od CNC.
A film tego gimbusa obejrzałem i jedyne co z niego wyniosłem to poczucie żenady.
@Matfju99: