Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem. Razem z dziewczyna chcemy sobie kupić konsole. Uznaliśmy ze kupimy Xbox one lub PS4 gdy wyjdą konsole zeby wyszło taniej. Tylko #!$%@?... po pierwsze wczoraj okazało się ze Xbox Series S będzie kosztował 1350 zł a wiec niedużo. Jesteśmy w stanie zapłacić takie pieniądze ale po przeczytaniu wielu opinii wydaje mi się ze 512 GB to będzie niewystarczająca pojemność, wiec trzeba będzie kupowac dysk zewnętrzny za około 300 zł. Po drugie jeśli jednak byśmy się zdecydowali kupowac konsole nie najnowszej generacji, to mam wielki problem w wyborze ponieważ: playstation ma lepsze bebechy i ma wiele ciekawych ekskluzywów. Xbox jest tanszy i ma gamepass. Gdyby brać pod uwagę tylko ww zalety zapewne zdecydowałbym się na zakup playstation. Jednak jest pewien problem; mianowicie NIENAWIDZE padów od playstation. Głównie przeszkadza mi złe ułożony lewy analog (na prawde nie wiem co te Sony #!$%@? ze w 2020 dalej tworzy takie pady). Potrzebuje jakiejs porady od was konsolowcy na temat tego co powinienem kupić bo myśle o tym od dłuższego czasu i #!$%@? dostaje pozdro #konsole #xboxone #xbox #playstation #playstation4 #gry
  • 30
  • Odpowiedz
@SalsaDeAmigo: nie mam pojęcia jak mierzysz "mocniejsze". Jeśli chodzi o liczby to XBox Series X ma wyrabiać 12 TFLOPSów przy operacjach 32bitowych, XBox Series S - 4. Dla porównania układ z PS4 Pro ma w specyfikacji 4.2, z XBox One X - 6.

No chyba, że twoje "mocniejsze" to "jaki ma numerek przy technologii na końcu", to wtedy zgoda.
  • Odpowiedz
@angor86:

nie mam pojęcia jak mierzysz "mocniejsze"

No chyba, że twoje "mocniejsze" to "jaki ma numerek przy technologii na końcu", to wtedy zgoda.


Skoro się nie znasz, to po co się wypowiadasz i wprowadzasz ludzi w błąd?
  • Odpowiedz
@SalsaDeAmigo:

Skoro się nie znasz, to po co się wypowiadasz i wprowadzasz ludzi w błąd?


Ty tak naprawdę będziesz udawał debila teraz?

Napisałeś coś z czapy nie podając nic, co mogłoby w jakikolwiek sposób uwiarygodnić twoją "tezę". I właśnie to ci wypomniałem pisząc "nie mam pojęcia jak mierzysz mocniejsze". I podałem ci z kolei to, jak ja mierzę mocniejsze - konkretne liczby, z konkretną miarą, które możesz sobie porównać.
  • Odpowiedz