Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@camos: Microsoft stać na dodawanie konsoli do czipsów. Co właśnie ogłosili. Sony, nie.

Nie wiem co by musieli zaprezentować żeby przebić to co Microsoft #!$%@? godzinę temu.
  • Odpowiedz
@Qontrol: myslisz, ze sony da wyzsza cene niz 500 dolarow? szczerze watpie, a jak dadza 400 dolarow za digital to juz wgl nie wiem kto spojrzy na tego pol next gena od microsoftu za 300 dolarow xD
  • Odpowiedz
@Policjant997: na samego VRa masz kilkadziesiąt tytułów, które nie są dostępne na Xboxie. Do tego dochodzi playlink, świetna seria gier, które na prawie każdej imprezie odpalam. Samych exow godnych uwagi też się znajdzie więcej niż 10, ale nawet jakby ich było 10 to jaki jest sens kupić konsolę gdzie w te 10 gier nie zagram i zamiast tego będę mógł zagrać w kolejne Halo i Gearsy?
  • Odpowiedz
@Policjant997: no tak, ostateczny argument: game pass xD To że Cię nie stać na gry to już nie mój problem. To że Xbox jest tanią konsolą to nie jest tajemnica i jest już tak teraz, a jakoś pomimo tego, że Xbox X jest mocniejszy i ma 4k, ma game passa to jakoś Sony sprzedało 2x więcej konsol xD Magia. Czyli ludzie bardziej cenią te 10 exów niż te cuda od MS.
  • Odpowiedz
@Policjant997: no w sumie racja, za takiego Bloodborna, w mojej opinii najlepszą grę tej generacji, na Xboxie bym zapłacił 0 zł :/ Co prawda zagrać bym nie zagrał, ale kto by się przejmował, przecież zawsze bym mógł odpalić zamiast tego jakieś gówno w game passie. Na PS4 też można grać tanio, kupić i sprzedać grę, albo kupić używkę i sprzedać. Jak ktoś się uprze to na niektórych grać można nawet zarobić,
  • Odpowiedz