Wpis z mikrobloga

Pecie do szczania. Mówisz teraz na lajcie, że twój pies będzie pił przed lub po jedzeniu?
Zwierzęta żyły XXXX lat przed takim marnym człowiekiem i ich instynkt się wypracował do tego by same mogły wiedzieć kiedy chcą pić.

Banuj, banuj prujesz się do jakiejś ulanej instagramerki, że Ciebie zbanowala a sam banujesz xD

Jak z tą wolnością słowa? Wszędzie ma być wolność słowa tylko nie na Twoim kanale bo to Ty o wszystkim decydujesz? No to na #!$%@? się wypowiadasz na jakikolwiek temat? Wypowiadasz się na np na BLM a może obi mają inny pogląd niż Twój?

Jesteś tak zagubionym czlowieczkiem, że to głowa mała.

#carrioner #youtube
  • 12
  • 0
Powiesz Carrioner (bo to czytasz) byłbyś w stanie zrobić "depate"? Czy byłbyś w stanie z kimś na wizji powymieniać swoje poglądy? Czy jednak nie masz na to jaj i jedyne co Tobie pozostaje to wysłać prezent osobie która nie chce mieć nic z Tobą wspólnego? (ta osoba chciała prezent(rzecz materialną) lecz nie od Ciebie - tu ucinam Twoje pierdu pierdu o tym, że ona to chciała więc jej wysłałeś xD
  • 0
Dlaczego teraz na live mówisz o intencjach drugiej strony? Nie wpadło Tobie do głowy, że np ta kobieta od początku miała pewne intencje wobec Ciebie a Ty się dawałeś robić jako pet? A teraz płaczesz, że miłość to hormony? Daremny jesteś fest.
  • 0
@Analne_Dildo teraz na lajcie mówisz, że ludzie sobie coś wymyślają (puszczasz swój film)

Dlaczego to Ty sobie nie wymyślasz? Dlaczego osobę która dopiero co poznałeś okreslales mianem "bliskiej"?

Ona nigdy nie uważała Cię za bliskiego tylko Ty ją. Czy w tamtym momencie sobie czegoś nie wymyślałeś? Czy sobie nie wymyślałeś wysyłania prezentów? Chodzenia po klubach? Czy jak ją spotkałeś to nie wymyślałeś swojej ideologi? Dlaczego nie powiesz, że od początku miała Cię
  • 0
Co ty #!$%@?, że to Facet musi być ten zabawny, ten pomysłowy, że musi się starać o kobietę?

To, że Ty jesteś zakompleksiony i nie znasz życia to się nie wypowiadaj na ten temat. Jest tyle samo kobiet ile facetów którzy wykorzystują atencję i na tym bazują

Ja rozumiem, że Ciebie kobieta odrzuciła ale to nie znaczy, że takie kobiety są xD dlaczego nie nagrasz filmu i facetach którzy wykorzystują swój wygląd
  • 0
Laska od początku Tobie mówi, że chce pojechać na wyjazd na którym nie będzie miała dla Ciebie czasu(czytaj:nie chce byś tam był bo jesteś dla niej zwykłym petem randomem) a Ty jako biały rycerz chcesz mimo wszystko z nią tam jechać by płakać, że ona nie maila dla Ciebie czsu a Ty chodziłeś i tylko Chciałeś ją dyskretnie dotknąć za rękę tak by nikt inny o tym jie wiedział xD
  • 0
Chłop mówi o desperacji by nie odpisywać na wiadomość od razu gdzie ten chłop jeździl przez pół polski po klubach by ją spotkać i powiedzieć jej w twarz, że ten prezent kotry chciała jest od niego xDDDDDDDDDDDD
  • 0
Największy bullshit jaki Ty propagujesz - jak kobieta pisze Tobie dwa słowa to Ty też jej odpisz dwa słowa.

Od kiedy relacje międzyludzkie są 0-1? Jak mi kobieta napisze nawet jedno słowo a ja mam ochotę napisać 10 linijek tekstu to dlaczego tego mam nie zrobić?
Ale inwokacja, #!$%@?. Współczuję, że taki ćwierć mózg tak Ci podnosi ciśnienie. Sama prawda została tu powiedziana, ale dla własnego dobra, przestań traktować zbyszka i jego fikołków z takimi emocjami bo ci pompa pęknie xD Żadne serce nie wytrzyma tych kiloton #!$%@?ów jakie ten #!$%@? przegryw wygaduje dzień w dzień ośmieszając się w internecie.