Wpis z mikrobloga

@JesterRaiin: @UFC_Jest_W_Dupie: @Krs90: Panowie, Panowie Bojack może jest i spoko dla bogatych snobów albo ktoś kto miał ochotę spróbować holywood dream czy coś. Generalnie problemy tego konia są faktem o tyle postać jest ćwokiem takim, że nawet mi go nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°) Parówa, której nie da się lubić. Jak taki polaczek aktorzyna gówniany, który myśli, że trzeba go w
  • Odpowiedz
Rick i Morty to opowieść dla każdego, biednego i bogatego, mądrego i głupiego. Nic nie ma sensu i uj xD


@non-serviam: No faktycznie, chodzący doktorek który beka i mu się ulewa to wyżyny humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No faktycznie, chodzący doktorek który beka i mu się ulewa to wyżyny humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krs90: akurat ten aspekt jego aparycji i dla mnie jest wstrętny ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krs90: chociaż jeśli chodzi o wykopków to Bojack jest celebrytą z willą na wzgórza hoolywood a przeciętny wykopek jest przegrywem jak Jerry także +1 dla R&M ( )
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: byqu kończe 3 sezon Bojacka i powiem ci, że serial poszedł w dobrym kierunku ale naprawdę nie ogarniam w czym on mógłby być lepszy od Ricka&Mortiego.
Tak na siłę to oglądam z braku laku, jest kilka dobrych akcji szczególnie młody bojack ale generalnie słabe to... Koń jest zjebem tylko ten pies penaut butter okazał się najbardziej "życiowy" w porównaniu do całej tej bandy przegrywów....
Coś mnie zaskoczy dalej czy
  • Odpowiedz