Wpis z mikrobloga

@rorf46: Nie "nawet w Konfederacji", tylko "zwłaszcza w Konfederacji". Nie ma przecież innej partii, która chce podporządkować w takim stopniu wszelkich reguły i obszary pod siebie. Oczywiście jest PiS, ale nawet on nie jest tak bezczelny, by mówić o "poganach" zasiadających w sądzie, którzy zdaniem Bosaka powinny pewnie sądzić wg dekalogu i starego testamentu...
  • Odpowiedz
@qluch: Ale Razem jest za oddaniem władzy w ręce ludzi, by sami decydowali co chcą robić i jak chcą żyć, aniżeli stawiać jakiś autorytet w centrum (to jest postulat Konfederacji, wprost i publicznie twiedzą, że demokracja zła, bo rządy motłochu i tylko silna ręka ma rację bytu i może budować potęgę), który twierdzi, że wie lepiej jak inni powinni żyć, bo ludzie są zbyt głupi, by podejmować decyzje samemu, więc
  • Odpowiedz
to jest postulat Konfederacji, wprost i publicznie twiedzą, że demokracja zła


@GoddamnElectric: xD
Być może taki pogląd dominuje w Konfederacji, ale nie twierdzą tego wprost i publicznie. Idź fantazjować na forum gazety wyborczej.
XDDDD
  • Odpowiedz
@Primusek: Wprost i publicznie szkalują demokrację, nazywają ją d***kracją, wykazują jej wady i destrukcyjny dla społeczeństwa charakter. Jakby byli jej zwolennikami, to chyba nie taki stosunek mieliby do niej. Do tego wstawki niektórych o monarchii. Nie znam ich osobiście, więc nie wziąłem sobie tego z prywatnych rozmów, tylko z przekazu publicznego ;p

Ja nie mam problemu - ich prawo. Ktoś woli demokrację, ktoś rządy autorytetu, monarchy, ktoś inny partii, nie
  • Odpowiedz