Wpis z mikrobloga

@Techniq: na góralu, szacun. Ja na razie tylko raz robiłem 100km i to też na góralu. Zajęło mi to 5h jazdy + postoje. Popełniłem kilka błędów strategicznych, więc już następnym razem poprawię swój czas i to zdecydowanie.
@desygnat: powiem tak - jakbym spiął pośladki miał 2 koszyki na bidon(teraz zatrzymuje się i kupuje cole:D) i w końcu kupił SPD - zrobię to w 3h ze średnią 33-35km/h przy dobrych warunkach + wywalił Smart Sam 2.25 na jakieś semi slick - z miejsca lżej(niestety musze odłożyć pieniądze na ten cel + wymiana amorka na RS Reba:D) - stara dętka + butapren :D

@maciejbo1: chcę w przyszłe wakacje zrobić
@jesper: nie stać mnie :D Kupie zwykle shimano m520 chyba ze znajde fajną ofertę na m540 - szczerze mówiąc boje się spd jak dziewica 1 seksu :) - będzie jak z dziewicą(jak raz poczuje to potem nie będzie chciała przestać: brać :D)
@Techniq: to ja czuję się przy Tobie "mientki":/ średnio udaje mi się jechać z prędkością 23km/h i za chiny ludowe nie potrafię utrzymać prędkości 30km/h na płaskim. Właśnie zniechęciłeś mnie do sportu... spoko ;P
@desygnat: pojeździsz i dasz radę trzymać 30km/h ;) - mi średnią zaniża czasem zwalnianie(zakręt lud na ścieżce) a 23km/h to całkiem dobry wynik - taki miałem na początku roku(jakoś w marcu jak zmieniłem gazelle(swoją drogą czasem na niej smigam - miekkie siodło, prosta pozycja) na obecny rower. Niestety teraz lecę do pozka - nie zabieram rowerka(za dużo kradną...) - zostanie basen :D