Wpis z mikrobloga

@elo_mordo: ciekawi mnie o jaką pizzerię chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja od siebie napiszę, że #!$%@? w dupę właścicielowi PEPE Pizza na morenie. Nie dość, że zawsze zamiast 32 cm było 26-28 cm to jeszcze później zaczęli cebulić na szynce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jeśli przeliczyć to na gramy to lepiej 2x 30cm. Na 30cm idzie 250-300g ciasta, a na 500 400-450g. To samo tyczy się innych składników. Btw. Z 350g ciasta mogę wam wykulać 50cm, #!$%@? że będzie jak papier ale co tam. Klient wie lepiej. xD

@Swiety_Marcin: ja zawsze kupuję pizze dla ciasta. Często zeskrobuję składniki i #!$%@? samo ciasto. Tak, bez ciasta się nie najesz, ciasto najważniejsze
  • Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że sama pizzeria ma niewiele wspólnego z gastronomią założona przez gościa który wiedząc że w tym samym budynku jest pizzeria od 20 lat chciał zrobić im konkurencje ale się przeliczył teraz dodatkowo koronka zrobiła swoje i szuka jelenia co da mu 300 koła za upadający lokal link do opinii
  • Odpowiedz
Wychodzi na to samo, ale średnice z promieniem pomylił

Nie


@rzuf22: zależy jaki ma być wniosek. Jeżeli ma to być odpowiedź "jestem w plecy X m^2 pizzy" to oczywiście nie wychodzi na jedno. Jeżeli wniosek ma być "pizza 50cm średnicy to jest więcej pizzy niż 2x 30 cm średnicy", to wychodzi na to samo, bo stosunek kwadratów promieni, a stosunek kwadratów średnic jest tym samym.
  • Odpowiedz