Wpis z mikrobloga

@Magmie: Lewica wiele odpieprza ale czepianie się atakowania furgonetek które wbrew wyrokowi sądu jeżdżą po mieście nazywając gejów pedofilami to wyższy poziom #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Magmie: Nie mam z homo nic wspólnego i te akcje wzbudzają u mnie uśmieszek zabarwiony odrobiną sympatii. Jeśli ktoś ich za to krytykuje, to znaczy, że jest katolskim fanatykiem i powinien być pordany ostracyzmowi społecznemu


@Stallion45 Czyli też mogę podpalać tęczowe flagi, atakować ludzi i wyzywać psycholi z lgbt jak leci? Zresztą w neuropie to sami #!$%@? hipokryci. Mogą atakować kogo chcą, np. Wszystkich Polaków i katolików, a później
  • Odpowiedz
@Matti28: Jesteś jakimś obcokrajowcem i nie rozumiesz co napisałem? Więc łopatologicznie: tak moim zdaniem masz prawo nazywać osoby z pod tęczowego sztandaru jak Ci się podoba, tak jak ja mam prawo stwierdzić, że jesteś idiotą który pod tak pojmowaną wolność słowa chce podciągać jakieś palenie flag czy atakowanie ludzi. Idiotami są też ci wyżej #!$%@?ący coś o lewicowej tolerancji. Masz wolność słowa, piszesz głupoty więc nie dziw się, że normalni
  • Odpowiedz
@Stallion45 #!$%@? się czy co? Sam twierdzisz, że cieszy Cię najeżdżanie na katolików itd. Nie jestem wierzący i sam czasami zastanawiam się co mają ludzie w głowach, że w coś tam wierzą, ale jeżeli im to pomaga to nie mam nic przeciwko. większa połowa to i tak dewotki tak samo jak u neuropy większe 90% ma problemy z logicznym myśleniem i chorobami psychicznymi
  • Odpowiedz
@Matti28: Pod słowami "atakowanie ludzi" rozumiem fizyczną agresję lub groźby karalne. Jeśli chcesz sobie spalić tęczową flagę, to droga wolna, o ile należy ona do ciebie. Generalnie mam za złe szeroko pojętej lewicy, że reakcją na obrazę uczuć religijnych, ochronę godła i barw narodowych oraz podobnego typu pierdoły było z jej strony dodanie do tego posranego katalogu swoich świętości, zamiast pozwolić ludziom mówić co chcą. Zgodzimy się w tym miejscu?
  • Odpowiedz