Wpis z mikrobloga

@jezus_cameltoe: ja nie moge sie doczekac, az laska z ktora zbudowalismy fajny zwiazek, namowila mnie, by isc razem na mieszkanie, bo przeciez tak nam super, po czym zostawila mnie, bo pojawil sie w zasiegu bardzo bogaty gosc no i to byla oczywiscie bariera nie do przejscia dla naszego zwiazku - zostanie samotna matka z dzieckiem :D

szanse sa strzelam 99%, bo on jest bardzo bogaty, a ona wcale nie jest
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: XD pewnie predzej czy pozniej usune, bo ilosc #!$%@? umyslowo zjebow tutaj, miedzyinnymi Twojego pokroju moze zle wplynac na samopoczucie :D

Ale tak czy siak - #!$%@? przegrywie i won do kąta xd
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: i #!$%@? Ci do tego, ja decyduje co robie ze swoim wolnym czasem xd

I nie klepie sie z nimi tylko z #!$%@? "madrosciami" jakimi pluja na prawo i lewo, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia xd
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: cos taki nie pewny swoich slow ? xd jak juz napisales, to nie kasuj, a nie, wycofuje sie leszcz po paru minutach z wlasnego glupiego #!$%@? xd

akurat ja na tym tagu to jestem jedyny, ktory mowi wprost, ze nie tylko czady ruchaja, przez co jestem znienawidzony przez polowe tagu

"Czego mam #!$%@? ci zazdrościć, jak ty niczego nie masz?" - gosciu, nie rob sobie jaj nawet, skad Ty
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: Tak czy siak przeczytałem, co tam skasowałeś i beka xd widać, że jak formułujesz myśli na szybko, to powstaje z tego jakiś nielogiczny bełkot, którego za chwile sam się wstydzisz i kasujesz xd

Boże, z kim ja w ogóle w dyskusje wchodzę... :D "Tomasz Czad" made my day
  • Odpowiedz