Wpis z mikrobloga

@ZPoetaZ: To sie w koncu zdecyduj gosciu, czy im pomagam, czy razem z nimi placze na jakis czadow, bo juz nie wiem o co chodzi

A pytam czy zazdroscisz, bo to pierwszy powod jakiejs nieuzasadnionej agresji, ktorej jestem tu swiadkiem. #!$%@? sie do mnie, a ja nawet nie wiem kim jestes. Nawijasz, ze siedze 24/7 na wykopie, a sam to robisz. Poza tym to nie Twoja sprawa, co robie ze
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: przejrzalem Twoj profil, siedzisz od rana do nocy xd

"Ale Cie to zabolało xd że tak to przeżywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

nie zabolalo, tylko rozbawilo. Oboje wiemy, ze nie masz prawa wiedziec kim jestem i co mam, ale probujesz, probujesz na chybil trafil, moze akurat sie trafi XDDD

W jaka dyskusje z opem? Co ty #!$%@? gosciu xd smieszny jestes, dobra #!$%@?, nie bedzie
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: Ty jestes pewnie typem goscia, co specjalnie czeka przed odpowiedzia, zeby nie wyszlo, ze gosc uwaga "SIEDZI NA WYKOPIE", bo to przeciez wstyd. #!$%@? tam, ze gosc ma 8 tysiecy akcji w pol roku i siedzi tu od rana do wieczora. On czeka 10 minut przed skomentowaniem wiec ma na pewno ciekawe zycie pelne wycieczek, znajomych i seksu, a dowodzi to fakt, ze ODPISUJE PO 10 MINUTACH

XDDDDD

#
  • Odpowiedz