Wpis z mikrobloga

@qualin: no niestety. Już dość dawno. Aż sie przypomniały czasy chemielowni jak sie z wypsy parę kroków szło a tam full wypas. Wódeczek szeroki wybór z zamrażarek popitka kieliczki kubeczki plastikowe. Full serwis w normalnych cenach.
@qualin: pomijajac taki fakt ze jakis debil jako wyjatek w sprzedazy alkoholu podal piwo BEZALKOHOLOWE
to niestety u mnie w miescie mam to samo - po 23 piwa nie kupisz. Dlatego jak wracalem z delegacji i z pociagu wysiadalem miasto obok to zanim poszedlem na autobus co mnie do chaty zawiezie zahaczalem zabke i kupowalem piwko (bo byla 22.45 wiec do siebie bym dojechal po 23)

Na szczescie mieszkam w dosc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chino: nie jestem na rynku. Mam hotel na Podwalu i tutaj nigdzie nie sprzedają alko, a nie będę biegał po całym mieście za piwem i winem xD bo nic pozostaje iść do knajpy, chyba, że tam też prohibicja xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qualin: dokładnie co @Kacpoo pisze, jesteś centralnie na barykadzie sklepowej prohibicji, przejdź jedną przecznicę, bo tu Urząd Miasta wie lepiej, co gdzie masz kupować i komu #!$%@?ć interes na korzyść knajpianych piw za piętnastaka