Wpis z mikrobloga

Czy to teorie spiskowe? Nie to Komentator czyli seria, która z teoriami spiskowymi nie powinna mieć nic wspólnego.
Zaczyna się gdzieś w 3 minucie od wytykania Gates'owi że nie skończył studiów i nie jest doktorem, przecież wszyscy dobrze wiemy że Ator skończył medycynę i ma prawo wypowiadać się na temat szczepionek powodujących autyzm nie co ten zły mason.
Dalej jest o Czipach i porównywanie ich do znamienia bestii. Przez cały film straszy jak to będzie źle.

Jeszcze nie macie się czego bać dopiero będziecie mieli się czego bać


Później to chyba odleciał do Andromedy na spotkanie z Plejadianami.

Mówi że Bill Gates jest zwolennikiem zmniejszenia populacji i tutaj ma racje jednak Gates nie chce wybić ludzi poprzez szczepionki czy zrzucaniem im na głowy atomówek, uważa On że trzeba poprawić poziom życia w biedniejszych częściach świata a wtedy ludzie tam żyjący nie będą chcieli mieć 8 dzieci.
Ator nie wie jak działają szczepionki (18:15 - 18:47)
Dalej mamy już typowe szurskie argumenty:
-nakaz noszenia maseczek jest niezgodny z prawem i policjanta który wystawi ci mandat za brak maseczki możesz podać do sądu
-bez czipu nie wyjdziesz z domu
-maseczki nic nie dają

Ale na szczęście to tylko spiskowe teorie... a nie czekaj.

#ator #szury #foliarze #pracowniktvn #wideoprezentacje
M.....T - Czy to teorie spiskowe? Nie to Komentator czyli seria, która z teoriami spi...
  • 4
@M_V_T: Najlepsze jest to że gdy ktoś nie zgadza się z pracownikiem TVN pod jego filmami to dostaje pięknego shadowbana, ja miałem czelność napisać co myślę o współpracy Jackowskiego z policją i innych bzdurach i teoriach spiskowych po czym dostałem bana