Wpis z mikrobloga

Pomocy bo kradno. Moja dziewczyna ( ze swojego konta betfan) postawiła 1000 w meczu Polaka rodaka vs psg. Wygrana. Po dwóch dniach na koncie pojawiła się informacja ze konto jest zablokowane. Przez tydzień nie miałem czasu się tym zająć w tym czasie do dziewczyny trzy dni z rzędu dzwonił zastrzeżony numer - w godzinach jej pracy wiec nie odbierała myśląc ze to jakiś spam. Napisałem na live chat o co chodzi, średnio uprzejmy konsultant wyjaśnił ze dzwonili w celu weryfikacji, nikt nie odebrał i stad blokada. Wyjaśniłem powód braku odpowiedzi i poprosiłem o wykonanie kontaktu jeszcze raz, konsultant potiwerdzil jednak już od tego momentu nikt nie próbował dzwonić. Depozyt chcą wypłacić ale wygranej już nie. Czy ktoś słyszał o podobnym przypadku i jak z tym walczyć ? Od kiedy jest obowiązek odbierania telefonu z połączenia zastrzeżonego i to w godzinach swojej pracy? Wysłałem reklamacje i dostałem odpowiedz jak w załączniku. Regulamin wedlug mnie nie zakłada telefonowania. #bukmacherka #betfan #pomocy #poradyprawne #prawo #pytanie
PerKamil - Pomocy bo kradno. Moja dziewczyna ( ze swojego konta betfan) postawiła 100...

źródło: comment_1599492544DiVyMoPmFMcGGWJehicwVj.jpg

Pobierz
  • 2