Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakiegoś fajnego pachnidła na wieczorne wypady na miasto/domówki ze znajomymi. Coś typu Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme się nada czy niekoniecznie? Zależy mi głównie na tym, żeby zapach był trwały i przyjazny dla otoczenia, raczej jakiś bezpieczny przyjemniaczek. Polecicie coś godnego uwagi? Najlepiej jak któryś mirek będzie miał od razu parę ml do odlania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
@xxdakee: Od razu zaznaczę, ze tak, przejrzałem belkę i to nie jeden raz, ale wciąż nie mogę się na nic zdecydować. Ostatnio zaopatrzyłem się u kogoś z tagu Acqua di Gio Profumo i siedzi bardzo ( )
  • Odpowiedz
  • 11
@xxdakee żeby znaleźć 5 nowych zapachów dla siebie musiałem przetestować jakieś 40. Najlepiej kupuj odlewki i testuj. Szanse że ktoś ci poleci coś co ci się spodoba są takie same jak kupowanie w ciemno odlewek.
  • Odpowiedz
@xxdakee: Możesz też sprawdzić Allure Edition Blanche, mój ulubiony flanker z tej serii. Bardziej elegancki, ale nadal uniwersalny i otoczenie go lubi. Dobre parametry, na mnie siedzi lepiej niż Eau Extreme
  • Odpowiedz
@Jezyckiksiaze a to ciekawe jak każdy inaczej perfumy odbiera. Dla mnie właśnie AHS eau extreme jest bardziej elegancki. Edition Blanche jest takim letniakiem na dzień.

@xxdakee Mancera Instant Crush. Jak na wieczór to idealne
  • Odpowiedz
@xxdakee: Blanche bez zarzutu, trwałość dobija u mnie do 9-10 godzin, 3-4h projekcji na długość ramion. Eau Extreme zadziwiająco kiepsko jak na opinie, z którymi się spotkałem, szybko znikał i mizernie projektował
  • Odpowiedz