Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj z dziewczyną przez instagram. Sytuacja dziwna. Poznałem ją na fałszywym koncie przystojniaka (taki mocno 8/10 z wyglądu,być może więcej ) Ona dała mnie w obserwowane albo zalajkowała zdjęcie-nie pamiętam. Dziewczyna była nie tylko miła (wiadomo że dla chadów zawsze są) ale przy tym dość rozgarnięta a nie pamiętam kiedy ostatnio rozmawiałem z rozgarniętą dziewczyną. Chyba było to lata temu. Więc przyznałem się że to nie moje zdjęcia i konto jest fałszywe , po czym przeprosiłem i stwierdziłem że nie będę jej wkręcał bo jest spoko. Ona w ogóle się nie gniewała i stwierdziła że domyślała się tego bo na 2 zdjeciach było tak jakby dwóch innych chłopaków i ogólnie zdjęcia pachniały fejkem. Potem napisałem do niej z prawdziwego konta. Uważam się za 6/10. Ogólnie to patrząc na jej 2 zdjęcia na instagramie to myślałem że piszę z dziewczyną z podobnego przedziału jeśli chodzi o urodę a więc też jakieś 6/10. Odpisywała normalnie i skomentowała moją urodę. Stwierdziła że jestem podobny do postaci Tima Bartona ( reżyser który tworzy filmy grozy i fantasy , trochę też filmów animowanych,takie dość niestandardowe filmy-wiecie ''Alina w krainie czarów'' , Jeździec bez głowy). Stwierdziła że jestem podobny do postaci Victora z filmu ''Zgniła panna młoda '' . Myslałem że się śmieje ale stwierdziła ze kocha postacie tworzone przez Burtona . Generalnie byłem zdziwiony bo ten cały Victor mimo iż to postać animowana to jest całkiem przystojny . Nawet obejrzałem dzisiaj ten film Zgniła Panna Młoda. Trochę popisaliśmy ale odpisywała krótko mówiąc ze naprawdę dziś nie ma czasu.Można się pocieszyć ze też dość szybko zaczęła odpisywać zdawkowo nawet jak pisałem do niej z konta chada. Na moje pytanie wymagające dłuższej odpowiedzi odpisała ze da odpowiedzi jutro. Potem chociaż nie prosiłem to wysłała swoje zdjęcie ,takie bardziej artystyczne ale pokazujące jak wygląda bardziej w realu (na tych które ma na instagramie wygląda zupełnie inaczej ale te zdjęcia są mocno przerobione i tam jest z wyglądu 6/10.) Otwieram ,patrzę a tam mi wyskakuje 9/10 . No tak przepiękna dziewczyna .Nie wiem kiedy ostatnio z taką pisałem. Generalnie wcześniej myśląc ze piszę z 6/10 chciałem ją zaprosić do restauracji albo pizerii abyśmy się lepiej poznali. Po tym zdjęciu zwątpiłem.Poczułem się jak kompletny śmieć przy niej. Ale po kilku minutach postanowiłem zaryzykować i zaproponowałem spotkanie. Stwierdziła ze się zastanowi i ze jestem drugą osobą która jej to już proponuję a wcześniej się to nie zdarzało i coś jest nie tak. Napisała że odpisze na moje pytania
jutro i zastanowi się nad prośbą. Generalnie więc wiadomo ze nic z tego nie będzie . To jest dziewczyna ewidentnie dla chada ale nie wiem co dostałem do łba żeby proponować spotkanie takiej pięknej i mądrej dziewczynie skoro nie chciały mnie dużo głupsze i często nawet w połowie nie tak ładne jak ta xd Jestem jednak mocno zaskoczony ze taka 9/10 potrafi być tak kulturalna i sympatyczna. To się dzisiaj prawie w ogóle nie zdarza
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edenes: Problem będzie, jak to ty chciałeś z fejk konta przyatakować, a będzie, że to ty trafiłeś. No, ale odsuwając podejrzenia na bok. Zawsze lepiej niezobowiązującego zapytać, niż nie zapytać. Chociaż czytając, co na swój temat myślisz ty i jak oceniasz ją, to na twoim miejscu nie szedłbym, dla swojego dobra.
  • Odpowiedz
@Sternikpiernik: @piotrullo: tu nie chodzi o kompleksy a rzeczywistość. Poza tym ona coś mówiła ze uczy się w 2 klasie liceum 17 lat ma ponoć. Z początku nie wiedziałem bo na profilu nie ma wpisanego wieku..Strasznie młoda. Ja już mam 25 lat . Mówiła że wiek jej w ogole nie przeszkadza a liczy się dla niej dojrzalość itp. No ale cieżko oczekiwać żeby tak młoda i ładna dziewczyna
  • Odpowiedz
@Edenes: ,, tu nie chodzi o kompleksy a rzeczywistość. Poza tym ona coś mówiła ze uczy się w 2 klasie liceum 17 lat ma ponoć. (...) Ja już mam 25 lat . Mówiła że wiek jej w ogole nie przeszkadza a liczy się dla niej dojrzalość itp."

Hahahaha no dzban w to uwierzył. Słuchaj stary, one młode tak zawsze gadają ,,ze wiek to cyfry itd." ale prawda jest taka, że one NIE WIEDZĄ co gadają. Na FB nie takie rozmowy przerabiałem, i zaraz powstaje przepaść w rozmowie - ona będzie myślała jak dziecko, a ty będziesz myślał jak dorosły, i zaraz takie jak one zaczną ciebie ghostować bo będą się czuły "niekomfortowo" czyt. jak idiotki i ci powie ,,to nie to". 5 lat różnicy to jest max. więcej to tragedia....

Takie jak one piszą z starszymi tylko w jednym celu - byś je zabawiał (lub rozponawają czy masz hajs by z ciebie zrobić sponsora). Bo potem okaże się że nagle nie ma czasu, chęci, pogrzeb chomika.... to takie kłamanie w stylu ,,kobiety nie lecą na wygląd". Poza tym zaczyna się rok szkolny i one będą nonstop ,,brane" przez chadów i innych białych rycerzy, i ty myślisz że wybierze ciebie
  • Odpowiedz
@Edenes: Dlatego daj jej spokój, bo nie masz szans, lepiej weź się za robotę (nad swoją samooceną i KASĄ) to może będziesz miał dostęp do 22+. Bo teraz to będzie porażka. Za dużo rzeczy jest przeciwko tobie.
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: wiadomo. nie mam zamiaru się narzucać tylko sam się sobie dziwie ze w ogóle zapytałem czy chciałaby się spotkać. Ogólnie do takich młódek nie miałem dostępu nawet jak byłem w ich wieku. Pisząc z pozycji chada z tego fejk konta ( od samego początku mówilem jej ze mam 25 lat) wydawała się mocno zainteresowana. Więc jednak będąc tyle starszym da się takie młode 17-18 nastki podrywać ale trzeba być
  • Odpowiedz
Takie jak one piszą z starszymi tylko w jednym celu - byś je zabawiał


@Zly_CzlowiekXD: dla podbicia ego jaka to ona nie jest już mądra i dorosła, ze dużo starsi ustawieni faceci za nią latają, a nie same leszcze z jej klasy, którzy musza błagać stara o kase na maczka
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: tak to wygląda. w praktyce wiem ze takie 17 letnie dziewuchy lecą głównie na 19-20 latków.Starsi odpadają. No chyba ze jakaś dziewoja jest z patologii to wtedy co innego .
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: z tym że dla 25 latka 17 nastki są niedostępne to nie do końca prawda. Zależy o jakim 25 latku móiwimy. Jeżeli jest chadem i wygląda młodo to wtedy jest w stanie poderwać taką młódkę.Na pewno ma większe szanse niż przeciętny 20 latek wyglądający na około 30 latka..Założyłem kiedyś fejk profil jakiemuś chadowi, miałem wpisane wtedy 25 albo 26 lat. Pamiętam że nie było problemu zagadywać takie 17 nastki.
  • Odpowiedz